Нова музика

Нова українська музика тижня: KOLA, Ницо Потворно, Люсі та інші

Максим Комлєв
5808

Це нова українська музика тижня, яку ми радимо послухати.

🔊 Наш великий плейліст українських новинок 2022 також регулярно поповнюється — підписуйтесь на цифрових платформах: Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer.

KOLA — Чи разом?

Поки що головний хіт літа в українських чартах і YouTube (понад 800 тисяч переглядів кліпу за тиждень) — нова лірична пісня ексучасниці «Голосу країни» Анастасії Прудиус про жінку, що чекає на добру звістку від коханого.

Oi FUSK — По кому подзвін?

Як може звучати пісня, написана на наступний день після того, як у дім автора прилетів снаряд? Абсолютно люто та безумно. Кліп українського репера теж вартий уваги — у ньому він буквально показує, як кричить земля від війни.

The Man — Lost Control

Гаражний блюз і рокабілі з України, але з англійськими тестами, від київського гурту однієї людини The Man.

Nastya Kiana — Feb 24

Минулого року співачка та діджейка з Одеси випустила ідеальний літній мініальбом Spices. ЇЇ нова пісня зовсім інша: це сумний опис війни з рядками, від яких стигне кров, а на очах навертаються сльози. Завершується пісня віршем Ліни Костенко.

sucilna_nevdacha.exe — Не тримайся

Зустрічайте нове ім’я в українській музиці — 20-річна Надія Печуркіна робить чарівний бедрум-поп, який хочеться слухати по колу. У своїй лише другій пісні вона невимовно сумно оспівує іронію самотності.

Люсі & Hyphen Dash — Babusi

Після виступу з гуртом Hyphen Dash для нашого проєкту Originals Live і на фестивалі СПАЛАХ співачка Люсі записала з ними пісню про зв’язок поколінь і українську самобутність, яку присвятила своїй бабусі.

Ницо Потворно — Русні пізда

Враховуючи назву треку, ви й самі все розумієте. Ось кмітливі рядки: «Імпєрія встайот с калєн, щоб стати раком».

Лилу45 — Танцює зі смертю

У 2021 році ми назвали Людмилу Білоусову відкриттям року на українській сцені. У 2022-му вона вже встигла випустити свою першу пісню українською мовою з Артемом Пивоваром «Радісно/Страшно», а тепер вийшов новий агресивний трек, де Лилу45 приміряє електронне звучання. 

Це перша пісня співачку з наступного (і першого україномовного) альбому.

Море Нуар & Rami Kallas — Все мине

Дебютний україномовний реліз для обох виконавців зберіг їхні головні переваги — атмосферність «Море Нуар» і вальяжність співу Рамі Калласа. В результаті маємо розкішну тріп-хоп-композицію.

Gorim! — Сяйво

Харківський попдует випустив сильну ліричну пісню на однойменний вірш Василя Стуса.

SPOKUSY — Ордло

Більше потойбічного постпанку богу постпанку.

Kulshenka — Пілігрим

«Я змучена собою стільки днів, у моїй душі бликає одинокий пілігрим», — співає Ірина Кульшенко та нагадує, що в такі часи, як зараз, треба пам’ятати про речі, які вас рятують. Для співачки таким завжди було море, де минулого року було знято цей кліп.

Теді Ведмеді — Бити лід

Приємний ліричний поп-рок від київського гурту. І нехай його назва не вводить в оману — конкретна ця пісня не надто пухнаста.

BADDPRODUCER, Хтось із Заходу, DYKTOR, SadSvit — Висока раїно

Трійка реперів і автор тієї самої пісні «Касета» музикант SadSvit об’єдналися для нової патріотичної пісні, тексту якої не вистачає оригінальних думок.

Mokosha & $kobalo — Прокльон

«Насилаю цей прокльон на ворожий батальйон», — етнофольк-співачка Mokosha і музикант $kobalo записали ще один трек, під який ЗСУ будуть бити ворога.

Blooms Corda — Найдорожчі речі у світі

Новий альбом гурту — чи не перша «невоєнна» робота з України цього року. І це не погано. Данило Галико та Blooms Corda продовжує знаходити світло навіть у найтемніші часи та видавати пісні, які можуть стати опорою для слухача.

SI Process — EP/2

Барабанщик гурту «Вагоновожатые» Станіслав Іващенко продовжує досліджувати електроніку у новому мініальбомі свого сольного проєкту. Реліз відбувся на лейблі Salon Imaginalis музиканта Дмитра Авксентьєва (Koloah, Voin Oruwu). 

Альбом можна придбати на Bandcamp і підтримати автора.

Wavy Dem & WillGell. — I’m Fine EP

Качовий реп із Києва з чудовим англійським флоу.

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

Медіа СЛУХ не припиняє роботу під час війни. Підтримайте нас фінансово на Patreon чи прямим донатом — зараз нам це потрібно.

Радимо також добірку альбомів, пісень і кліпів закордонних артистів, що вийшли у травні 2022.

Щоб першими дізнаватися про музичні новинки, підписуйтесь на наш Telegram та Instagram.