Ти + СЛУХ = ❤️

Підтримай наше медіа — це дуже просто

Вже понад три роки ми змінюємо на краще світ українських медіа та музики. Нам важливо бути цікавими, чесними, сміливими та відповідальними. Розповідати про незвичне та важливе, експериментувати і залишатися на слуху. Головне — робити це саме для тебе.
Ми пишемо про музику і людей, які її створюють, про концерти і вечірки, культурні ініціативи та проєкти. Знімаємо YouTube-шоу та документальні фільми. Шукаємо таланти в Україні та допомагаємо їм важливими контактами та порадами.
Дуже хочемо тримати планку якості, оперативності та регулярності. Ми вже пережили випробування пандемією, але зараз час розширятися і розвиватися далі, а це можливо тільки з вами. Нам потрібно 100 000* гривень щомісяця і кожна підписка наближає нас до цієї мети.
Класному музичному медіа в Україні — бути! І ми доведемо це разом з тобою.
* Сума, потрібна для оплати роботи команди, створення контенту, оренду студій і знімальної техніки, на технічну підтримку сайту, ведення соціальних мереж, офлайн-активності (фестиваль «СПАЛАХ») тощо.
Підписка
КРОК 1 з 2
Обери варіант підписки:

100 грн/міс
Дуже дякуємо!

250 грн/міс
Дуже-дуже дякуємо тобі за підтримку!

500 грн/міс
Ми мегадякуємо тобі!

1000 грн/міс
Ми твої фанати! Шалено дякуємо!

2500 грн/міс
Ти розумієш, що ми робимо важливу справу та без твоєї підтримки нам не впоратися 🧡

Власна сума

КРОК 2
Введи свій email, будь ласка.
Заповніть це поле, щоби ми могли ідентифікувати вас для отримання бонусів 🎁
Зупинити підписку завжди можна через сервіси Приват24, LiqPay або службу підтримки вашого банку. Якщо у вас є якісь запитання: контактний номер — +38(066)-129-70-00
Ваш email:

Також ви можете підтримати нас через Patreon
Якщо ви рекламодавець і хочете з нами попрацювати — саме час написати нам.
Усе зробимо круто!
ad@slukh.media