Люсі — героїня нового випуску шоу Originals Live
ПАРТНЕРCЬКИЙ МАТЕРІАЛ

Люсі стала героїнею нового випуску шоу Originals Live за підтримки бренду Becherovka. У ньому нові музичні герої та героїні виступають наживо в неочікуваному звучанні.

Христина Варламова, aka Люсі, з’явилася в українській музиці в 2017 році так, немов завжди в ній була. Вона не медійна, майже не дає концертів, рідко випускає пісні. Але вони голосно говорять за неї: дебютний альбом Enigma, натхненний біблійними мотивами, СЛУХ назвав найкращим українським альбомом 2020 року.

Люсі в супроводі гурту Hyphen Dash виконала у шоу власні пісні Rizni, «Пекло» та кавер на All The Things She Said — англомовну версію хіта «Я сошла с ума» гурту «Тату».

Рік тому Люсі фантазувала про своє життя. Що змінилося?

Напевно, я себе вже знайшла. Я пройшла великий шлях. Можливо, не як артист, але як людина точно. Мій життєвий досвід надихає творити й більше занурюватися в музику. Тепер це мій орієнтир.

Про пісню Rizni

Трек був написаний у 2019 році. Там були зовсім інші слова, поверхневі, трохи інше аранжування. Він лежав «у шухляді» і я випустила його минулої осені, переписавши слова.

Цей хук — «не в тому річ, не в тому річ, що ми настільки різні» — це, по-перше, до рядків з пісні мого дитинства «Горобина ніч» Оксани Білозір, а по-друге, ми ж різні стосовно до себе, інших людей.

Люсі не має звучання як такого. Воно ще формується. І цей трек не схожий на альбом, і далі в мене будуть експерименти.

Люсі, Біблія та пісня «Пекло»

Я думала, що хочу писати альбом. Не хотілося писати просто про якісь події чи те, що я відчуваю. Я хотіла мати основу для цього, яка дасть мені героїв і сюжети. І Біблія ідеальна в цьому плані. З неї ми починаємо свій шлях у літературу, з нею ми починаємо вивчати добро і зло. Тому за основу альбому Enigma я взяла біблійну тематику.

У мене був трек про загублений рай, я хотіла трек про пекло. Я думала, що це повинно бути щось темне, повільне. Але вийшло зовсім по-іншому.

Я зрозуміла, що пекло є в кожному з нас, і воно не обов’язково темне, можливо, це щось палке. І ми ще повинні знайти в ньому щось хороше. І той, хто знаходить, той розуміє, що таке життя. Воно не може бути тільки білим, воно повинно містити пекло.