Про Tinder, зміну ролі та дозвілля під час війни
У мене ніколи не було Tinder (застосунок для знайомств і побачень — ред.). Але коли я довго сидів і не мав що робити, мені стало цікаво, як це працює, от і зареєструвався там. Я перебував на службі, тому приховав геолокацію, і просто почав свайпати. Якийсь час свайпав, потім набридло і я видалився. Нічого не знайшов. Кохання не зустрів.
В мене не було жодних проблем з прийняттям нової ролі, відсутністю такої кількості можливостей бути ініціативним, як у цивільному житті. Це не було для мене дискомфортно. Мені досить комфортно.
Я не відчуваю себе відірваним від двіжу. В жодному разі не маю нічого проти й тішуся за інших. Коли я приїжджаю з частини у Київ на вихідні, я з радістю йду в паб чи бар. Радію, що люди там відпочивають, бухають. Я радий, що можна піти в якесь веселіше середовище, і те, що люди там сидять, не означає, що вони не сумують через війну.
Це схоже на нормальне життя, хоч і відрізняється, бо повітряні тривоги, комендантська година, але, зрештою, все, що на світі може бути нормальним, таким і лишається — я радію через це. Все це круто, просто я не сильно тусовочна людина, тому навряд був би частиною цього двіжа.
Нагадаємо, що Роман проходить службу в ЗСУ вже вдруге. Вперше його призвали до армії у липні 2015 року, в рамках шостої хвилі відкритої мобілізації, оголошеної та проведеної в Україні від 17 березня 2014 року. Роман відслужив 444 дні у навчальному центрі смт Десна (Чернігівська область), у групі посиленої підготовки з метою подальшої участі в АТО. Вінтонів демобілізувався 18 жовтня 2016 року й повернувся до роботи в ЗМІ.