Плейлісти

Яку музику слухають на фронті. Плейліст від бригади ЗСУ на півдні України

Максим Комлєв

СЛУХ поцікавився у бійців ЗСУ, яку музику вони слухають на передовій. Перший плейліст — від Романа Набожняка, ветерана АТО, музиканта, співака та співзасновника кафе Veterano Brownie, який після вторгнення росії в лютому повернувся на фронт і зараз перебуває на півдні України.

🎧 Слухайте його на цифрових платформах: Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer.

Роман розказав, коли та яку музику слухає його бригада.

— Найчастіше ми слухаємо музику в машині: коли ідемо на бойовий виїзд або назад, коли готуємося до бойової місії, коли ідемо в місто на «Нову пошту» чи у магазин. У місці, де живемо, слухаємо часом музику на колонці JBL.

Відтак умовно можна зробити чотири плейлісти:

1)  Їдемо на бойову місію

Я зі школи фанат Metallica, тому Enter Sandman, The Day That Never Comes, Seek and Destroy — це топчік, коли ти налаштовуєш себе на те, щоб успішно напихати русакам. Часом слухаємо «Бумбокс» («Рок-н-Рол») і The HARDKISS (Tony, Talk і Make-Up)

2) Їдемо з бойових

Коли треба звалювати дуже швидко — 80–90 км/год по ріллі, особливо якщо русаки вдогонку накидають 152-ми і «Градами» — звісно, не до музики взагалі. А коли все проходить спокійно, то тут самий жир включити LatexfaunaSurfer або Lime (бо «ти людина — найнебезпечніший в світі звір» 🤣). Слухаємо також щось типу Leon Bridges (Bad Bad News, Texas Sun, River) або JungleHappy Man. Ще Jain (Makeba і Heads Up). І, звісно, Led Zeppelin When The Levee Breaks.

3) Вибуховий

По роду діяльності ми також використовуємо дещо, пов’язане із вибухівкою. І нещодавно я зловив себе на прикольному відчутті, коли ми готували подарунки для русаків, і ввімкнув Spotify-радіо, увімкнувся трек VulfpeckAunt Leslie. Підтягнулося дуже багато класних треків, які я одразу додав до улюблених: Tom Misch Disco Yes, MoonchildThe List, Cory WongWork it Out. 

Оскільки я вважаю, що важливо у нашій справі не overthink усе, що відбувається навколо, а по можливості максимально ефективно і якісно робити роботу, то і голова має бути незакрученою. Ця музика дуже допомагає налаштуватися на такий настрій. 

4) Просто за посилками чи у магазин

Я вмикаю у машині свої улюблені гурти: Snarky Puppy (обожнюю проєкт Family Dinner, особливо першу частину), Pink Floyd, ті ж Latexfauna і «Бумбокс» — просто перемішую у Spotify.

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

Підтримай редакцію СЛУХ на Patreon чи прямим донатом — зараз нам це потрібно.

Щоб першими дізнаватися новини музики та культури, підписуйтесь на наш Telegram та Instagram.

Читайте також про сучасні фольклорні колективи, які зберігають традиції українського співу.