Відео

KRUTЬ зі струнним квартетом — це перше відео нового шоу Originals

СЛУХ
ПАРТНЕРCЬКИЙ МАТЕРІАЛ

СЛУХ спільно з брендом Becherovka запустили шоу Originals, у якому нові музичні герої виступають наживо у неочікуваному звучанні. Героїнею першого випуску стала KRUTЬ — бандуристка та співачка виступила разом зі струнним квартетом.

Підтримка талановитих українських музикантів — одне з головних завдань медіа СЛУХ. Нове шоу — ще один крок у цьому напрямку. І ми раді, що Becherovka, так само як і ми, небайдужа до нових музичних героїв і експериментів.

Марина Круть грає інді-поп, у який вдало інтегрує незвичний для поп-музики інструмент — бандуру. В її руках вона перестає виглядати архаїчним інструментом і додає пісням особливого шарму. Музика Марини — це майже повітряні мелодії, які вкупі з її голосом переносять нас у сонячну країну мрій та сподівань.

У шоу Originals вона зіграла дві свої пісні та кавер на пісню Мінні Ріпертон Loving You, а ми запитали Марину про зв’язок з природою, мрії, плани та ставлення до бандури в Україні.

Вода — рятівник Марини Круть

Колись я жила біля Гідропарку і коли мала поганий настрій, то приходила до води. Можу годинами сидіти біля води. Навіть просто опустити руки вдома у воду чи прийняти душ допомагає. Якщо все зовсім погано — їду до моря.

Про улюблені місця в Україні

Море. Будь-яке. Можу поїхати на день-два до нього. Це місце, куди я найчастіше повертаюся.

Які мрії має артистка і як йде до них

Раз у рік я пишу собі якийсь план, в мене є глобальна мета, але насправді все, що я хочу в майбутньому, я роблю зараз маленькими кроками. Інколи бувають спади чи підйоми. Це життя.

Головна мета — розкривати людям серце через музику. Люблю, коли люди плачуть на моїх концертах, і це буває часто. Раніше мені було через це ніяково, але зараз людині так важко заплакати, показати слабкість і проявити емоції. Часто ми думаємо, що нас сприймають тільки в позитивному настрої, а коли нам недобре, то стараємося бути на самоті, бо думаємо, що нас не приймуть. Але якщо любиш людину, треба сприймати її різною.

Про нове ставлення до бандури в Україні та як бандуристи сприймають Марини Круть

Я радію тому, що зараз ставлення змінилося. Наприклад, у Тернопільському музичному училищі відкрився естрадний відділ бандури. Ще 5–7 років я не могла й близько такого уявити. З кожним днем ставлення до інструменту стає не таким заангажованим. І я неймовірно рада, що можу впливати на ці зміни. Можливо, в цьому теж є моя місія.

Бандуристи? Ми дружимо. Ми всі займаємося чимось різним. Я зайняла вокальну нішу і відчуваю, що молоді бандуристи вже дихають у спину. Співають кавери і я думаю, типу, чого так гарно? Це нове покоління буде робити нову музику. Мені від цього і приємно, і страшно, тому я намагаюся активно йти вперед.

Читайте також велике інтерв’ю Марини Круть про те, як вона дійшла до бандури, булінг та бунт.