Нова музика

Нова українська музика: OTOY, Tember Blanche, ТНМК та інші

Максим Комлєв
2583

Це нова українська музика, яку ми радимо послухати. 

🔊Наш великий плейліст українських новинок 2022 також регулярно поповнюється — підписуйтесь на цифрових платформах:  Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer.

Tember Blanche — Про Київ

Дует, що розпочинав з виступів на вулицях Києва, присвятив місту пісню. Вийшло надзвичайно тепло, а необхідну атмосферу присутності створюють згадки знакових локацій міста та атрибутів студентських років.

Wellboy — Ворогів на ножі

Це перша пісня Антона Вельбоя з початку повномасштабної війни. Про українську незламність і з відсилкою до поеми «Кавказ» Тараса Шевченка.

Джозерс & Ницо Потворно — Піф паф файє

«Хоч час і проти нас, та ми тягнемо ці стрілки», — гірка, хоч і оптимістична пісня про війну як буденність і готовність українців до всього.

ТНМК — Енергодар — це Україна!

Б’ємося об заклад — ви не уявляли, що «ТНМК» можуть звучати ось так, ніби це новий трек PROBASS ∆ HARDI. Ну а назва говорить сама за себе.

Cтруктура Щастя — Друг
Соромно, але чому ми раніше не чули про цю співачку?? Інфернальний трек, де лише два куплети, що повторюються по колу, утворюючи рейв-мантру.

Довгий Пес & Jointjay — Ешкеричі

Безтурботний трек про подорож у вигадане село мрії від українських реперів, де дозріває алича та не працює мережа, але на це плювати.

ЮЮ — Довбаний світ

Такої лірики від Юлії Юріної ще не було. Пісня написана минулого року, коли музикантка лікувалася від депресії, а з перекладом на українську їй допомогла Ната Жижченко (ONUKA).

XXV кадр — Біла ворона

Український репер не втрачає позитив. Новий трек із соковитим звуком — про розуміння своєї відмінності від інших і прийняття цього. Так можна сказати і про самого XXV кадр — він дійсно вирізняється серед українського репу підходом до звучання, темами, образом.

Oi FUSK & BADWOR7H — Спалах

«Спалах, вибух, я на тобі схибився», — кричущий гіперпоп по-українськи про любов в умовах загрози ядерної війни.

drimandr — Місто

Меланхолійна ода українським райцентрам, де краса існує по сусідству з руїнами та занепадом. Фоном для кліпу стало містечко Долина в Івано-Франківській області.

Mellenials & KRUTOVA — Не почую

Вольовий трек, який варто слухати кожен раз при ухваленні важливих рішень, будь то вихід із токсичних відносин чи звільнення з роботи, яка не приносить радості. Потенціал треку нівелює низька якість запису вокалу — зате є, над чим працювати.

OTOY — Околофронт EP
В’ячеслав Дрофа затверджується в ролі важливого українського репера. Його новий мініальбом — ковток свіжого повітря серед подібних одна на одну пісень про війну. 
Змістовна лірика, де кожен рядок — це прожите життя, концентровані панчі та продуманий звук. У цих треках багато хто впізнає себе та своє життя за останні півроку. Це реп про війну, яким він має бути.

Hanna Svirska — Echo EP

Гіпнотичний ембієнт, що перетікає у мелодійну електроніку. Місцями в треку неочікувано й від того ефектно проникає вокал, місцями здається, що треки записувалися біля водоспаду й біля вогнища. 

Як розповіла електронна музикантка, вона створювала мініальбом в евакуації на заході України й хотіла, щоб його звук нагадував забуту на горищі в бабусі платівку.

Мініальбом можна придбати на Bandcamp — кошти підуть фонду «Повернись живим».

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

Підтримай редакцію СЛУХ на Patreon чи прямим донатом — зараз нам це потрібно.

Щоб першими дізнаватися новини музики та культури, підписуйтесь на наш Telegram та Instagram.

Читайте також про українські телешоу 90-х, які підіймали актуальні проблеми того часу.