Нова музика

Це перша збірка лейблу Thousand Kisses Place: слухайте танцювальні ритми світу

Сергій Кейн

Київський електронний лейбл Thousand Kisses Place запустився за лічені тижні до карантину, проте жодні обмеження не зламали амбіції засновників Ігоря Кириленка (Hidden Element) і Сергія Вовка (Kyiv Academy of Media Arts).

Усього за 10 місяців вони естетично оформили й видали два мініальбоми Hidden Element, один EP Koloah, дебютні роботи потужних новачків Vroda і Palitra, і вже дозріли до першої великої компіляції з інтернаціональним треклистом, напакованим танцювальними бойовиками.

«VA DIRECTIONS VOL. 0001» — це 12 артистів, 12 треків, 6 країн.

«Це реліз для всіх, хто скучив за натовпами на танцмайданчиках так само, як ми. Тут зібрані розмаїті талановиті артисти, кожен із яких рухається своїм шляхом, та всі вони мають ментальний зв’язок. Усі вони розуміють, що майбутнє за колабораціями. І всі вони створюють запеклу музику, придатну і для танців, і для вслуховування, що має особливу цінність у 2021-му. З появою компіляції Thousand Kisses Place стає міжнародним проєктом, і це лише початок», — каже Ігор Кириленко.

Хто всі ці люди — спитаєте ви. СЛУХ розповідає про учасників компіляції. Це і визнані герої андеграунду, що руйнують межі жанрів, і зухвалі новачки.

Збірку можна придбати на Bandcamp і послухати на цифрових платформах: Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer.

Corporeal Face

Лондон

Квантові гімни пінних вечірок і супермасивна рейвова напруга. Саме такий офіційний опис об’єднує музику, що випускає Corporeal Face (Джо Робертс) як артист, співвласник лейблу Ritual Poison та засновник Ecstasy Garage Disco «лейблу, що народився з радіошоу, що народилося з великого вибуху».

Palitra

Блексбург, Вірджинія

«Один акорд — те, що треба. Два акорди — трохи перебір. Три акорди — і ти граєш джаз». Юрій Пацеля багаторазово повертався до цих слів Лу Ріда і ретельно їх аналізував, коли працював над своїми першими електронними треками. Молодий киянин і студент престижного американського універу Virginia Tech у 2020 році дебютував на Thousand Kisses Place із гнучким і енергійним подвійним синглом Hippocampus / Foreign та вже готує нові релізи під крилом лейбла.

VVEEAA

Познань

Польський продюсер, діджей і промоутер, колись відомий як Mikita, понад 10 років прожив у Лондоні. Незадовго до пандемії він повернувся додому, задавшись метою наситити локальну сцену вібраціями британської столиці — це і брейкс, і техно, і хаус. Артист навіть встиг провести кілька гучних клубних вечірок. Psycho — атмосферна джангл-балада з вокальними врізками, як характеризує її сам VVEEAA.

Cocktail Party Effect

Берлін

Британець Чарлі Болдуін занурився в берлінський двіж, де живе і продюсує гібрид техно, геріджу, грайму й IDM. Дебютувавши як Cocktail Party Effect у 2016, він випустив кілька ЕР і синглів, перш ніж дати жару в однойменному дебютнику у 2020. Назва проєкту відсилає до феномена здатності мозку фокусуватися на конкретному джерелі звуку, відфільтровуючи решту аудіальних стимулів — як на вечірці, коли ви чуєте конкретну розмову в гамірній кімнаті.

Nic TVG

Південна Каліфорнія

Гуру драмфанку Нік Тейлор заробив собі ім’я, семплюючи вініли й аранжуючи треки в Sound Forge. Грубі краї та випадковості додають його звучанню сирого, справжнього життя. І хоча слава про музиканта ходить переважно в андеграунді, його треки ставив у плейлістах і діджей-сетах, приміром, Том Йорк. Також Nic TVG завідує лейблом Pinecone Moonshine — добірною колекцією драмфанку, ембієнту та іншої абстрактної музики.

Lostlojic

Київ

Експериментальний продюсер і діджей Володимир Барановський прокачував купу київських клубів і випускався на купі лейблів — Millions of Moments, Phuture Shock Musik, Ministry of Sound, Subdepth, Mindtrick, Neo Violence, а також створених ним Mystictrax і Noneside Records. Минулого року артист долучився до сім’ї Thousand Kisses Place з реміксом на Palitra.

Dawn Razor

Москва

Загадковий продюсер поєднує найкраще зі світів прямого й ламаного біту — техно, електро, мутована бейс-музика, пост-транс і все, що між ними. В арсеналі музиканта релізи на таких лейблах, як R&S, A R T S, Anemone, Hypnotic Room, Holding Hands, Subsist, FLASH, 7teen, Hexa, Intellighenzia Electronica.

Untitledcloud

Київ

Олександра Пузан — продюсерка, діджейка, класична скрипалька і вокалістка хору. В електронній музиці вона розважається як може, і це виливається в численні самостійні проєкти — серед них енергійна танцювальна електроніка Untitledcloud, діджейський псевдонім Robocat, альтер-его Олександри на ниві дроун-ембієнту protoU, денс-поп дует Hoboss, ембієнтний дует Hivetribe.

Shadow Unit

Київ

Ярослав Марцинковський — герой київських вечірок ще з золотих часів клубу Cinema, де був резидентом. Артист поєднує у музиці електро, техно, брейкбіт, IDM, бейс-музику, а ще опікується лейблом 2064年, де, крім власних робіт випускав, Sun Halø, ϙue, Leftie, Hidden Element та інших.

Vroda

Київ

Давид Майборода виріс у суворих умовах Луганщини, а у 2020 році став резидентом Thousand Kisses Place. Втілюючи особисті переживання у треках, артист насичує їх стрімкими, часто знервованими ритмами й індустріальною брутальністю. У дебютному ЕР Senses артист осмислює у звуці розмаїті теми: від панічних атак до конфлікту в Нових Санжарах.

Hidden Element

Київ

Донедавна електронний дует із десятирічною історією Hidden Element тепер — сольний проєкт Ігоря Кириленка. Останній рік для артиста видався особливо плідним: запуск лейблу Thousand Kisses Place, треки для кількох збірок, два ЕР: Comparisons і Kontinuum, а зовсім скоро вийде ще один ЕР, що завершить трилогію.

Hyperbola

Київ

Увінчує збірку соковитий ембієнт від таємничого музиканта-відкриття.

Читайте також наше інтерв’ю зі співзасновниками лейблу Thousand Kisses Place.