Чому він говорить такі дивні речі
Часто Вотерса у соцмережах називають «ліваком». І не дарма. Його батьки були комуністами. Сам Вотерс — пацифіст, бо втратив батька через війну. Тоді Роджеру було всього 5 місяців. Він дуже болісно сприйняв цю втрату, коли її усвідомив. У складі Pink Floyd він намагався донести до слухача своє світосприйняття через критику політиків, музичної індустрії та невдоволення станом суспільства взагалі.
У книжці Ніколаса Шефнера про Pink Floyd «Блюдечко, повне таємниць» є момент, який ідеально описує соціалістичні погляди Вотерса. У 70-х із тодішньою дружиною він купляв домівки, а потім за низьку суму віддавав їх в оренду нужденним. Намагався змусити колег робити те саме, але вони відмовились.
З віком Вотерс перестав займатися благодійністю, але погляди його не змінилися. У 2019 році Вотерс дуже співчував Венесуелі. На його думку, американці хотіли привласнити собі усю нафту, що є у країні. Він навіть приїжджав до президента Ніколаса Мадуро, щоб висловити свою підтримку. Мадуро натомість подарував Вотерсу гітару на знак вдячності.
При цьому його не хвилювало, що саме за каденції Мадуро економічна криза у країні досягла свого піку, а більшість населення опинилася за межею бідності.
Спробуйте йому цим дорікнути — отримаєте у відповідь гнів. Вотерс — дуже складна людина, це видно зі спілкування з журналістами. Наприклад, те саме інтерв’ю CNN, де Вотерс назвав Байдена «воєнним злочинцем». Роджер Вотерс не сприймає аргументів опонента. Буквально кричить та каже, що людина не знає життя. Втім, це не дивно — Вотерс з екрану на концертах посилає усіх, хто з ним не згоден.