Нова музика

Нова українська музика: SadSvit, Astronata, Райчу, Drudkh та інші

Максим Комлєв

Це нова українська музика, яку ми радимо послухати. 

🔊 Наш великий плейліст українських новинок 2022 також регулярно поповнюється — підписуйтесь на цифрових платформах:  Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer.

Morphom & SadSvit — Повертайся живим

«І поки ти там — тебе чекають», — сильна лірика та звук від саундпродюсера хітів Jerry Heil, Джамали, Ріаnобой та автора треку «Касета».

Astronata — На частини

Зазвичай харківський дует пише пісні про любов, але… Навіть у янгольському вокалі Нати Сміріної відчувається бажання рвати ворога на частини.

Drudkh — Листопад

Нова пісня з першого за чотири роки альбому культового блек-метал-гурту — жесть і біль, як вони є.

Signals Feed The Void — Монумент / Постамент

Постпанк із півдня України (Херсон/Одеса) про різні емоційні стани: у першій пісні герой шукає сили йти далі по життю, у другій живе одним днем.

Palmo X — No Worries
Чудова робота львівської співачки. Все на місці — мелодія, вимова, програш і приспів, який починаєш наспівувати вже після першого прослуховування.

 

 

Довгий Пес & Jointjay — Стріляє реп

Реп про реп від реперів для тих, хто любить реп.

Sad Novelist — Досить!

Депресивна сповідь і самобичування від артиста з Івано-Франківська.

Asilia & Олександр Положинський — Як ти там?

«Тут важкий безперервний бій, то з чужим, то з собою самим», — повернувшись з фронту, колишній лідер «Тартака» написав цю пісню і записав з українською співачкою.

Gera Gerc — Awesome

Кач і сенси в дебютному україномовному треку репера та радіоведучого.

Nestor Selin — Втекти

Ритмічний заклик до дії та повернення до руху в дебютній пісні виконавця. За його словами, вона мотивує його щось робити. Спробуйте й ви.

Ivan Humorezka — Смерть однієї амбіції EP
Є така музика, яку складно зрозуміти, але не слухати не виходить. Це якраз той випадок. Мініальбом розпочинається треком про древньогрецький ритуал жертвоприношення та завершується індійською мантрою, а звуки ситари тут перемішуються з бітами.

Райчу — UA POP-STAR

Дебютний україномовний мініальбом артиста, який лавірує між ліричним репом, гіпер-попом і просто актуальною поп-музикою. На двох треках є куплети від Clonnex і blessbaby.

LYKHO — EP 2

Нова сольна робота учасника постпанк-гурту Povod — істерична та емоційна мішанина з шугейзу та того ж постпанку з прихованим за шарами звуку вокалом.

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

Підтримай редакцію СЛУХ на Patreon чи прямим донатом — зараз нам це потрібно.

Щоб першими дізнаватися новини музики та культури, підписуйтесь на наш Telegram та Instagram.

Читайте також про те, чи відмовилася українська молодь від російської музики. Ми запитали про це дівчат і хлопців 17–21 років з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси та інших міст України.