Тексти

Другий благодійний захід «На часі» на Нижньоюрківській. Кого послухати

Ася Арман

23 липня на території Стрічкоткацької фабрики пройде другий благодійний захід «На часі». Перший зібрав майже 2000 гостей, а організаторам вдалось зібрати 203 700 гривень на благодійні цілі. 

Цього разу обіцяють спортивний тенісний турнір, артярмарок та фешнмаркет, лекційну та перформативну програму, виставку сучасного мистецтва з фокусом на NFT та перформанс. 

Музична програма «На часі» також розширилась — буде аж 13 концертних локацій. Про деякі сцени та лейбли, які будуть представлені на заході, розповідаємо в цьому матеріалі.

Тут і далі — фото з першого заходу «На часі»

Black Ambient Stage 

Цю сцену курирує музична формація «Важка Культура», яка підготувала живі виступи восьми музичних проєктів. Команда лейблу ставить за мету бути амбасадором різної електронної музики для широкої міжнародної аудиторії та відображати ідентичності українських музикантів і художників у світовому контексті.

Heskbo, Live

Мультижанровий проєкт із Києва від композитора ігрового кіно та анімації. Працює на перетині електро, ембієнту та нойзу. 

Іван Скорина, Live

Експериментальний музикант зіграє лайв, написаний у лютому, прямо перед повномасштабним вторгненням росії в Україну. Тут будуть патетичні труби, струнні та флейти, які поглине ефемерний ембієнт із виразними ритмічними патернами, а також нові синґли Івана.

Svitanok Stage

«Світанок» — проєкт, що існує з 2020 року для популяризації андеграундної українськомовної музики на противагу російськомовному контенту, а також як платформа для розвитку юних артистів. З часом спільнота почала набувати формату лейбла та з кінця 2021 року активно рухається у цьому напрямку. 

Лейбл налічує понад 30 унікальних учасників/артистів, які створюють колаборації, ремікси, кавери та сольні композиції. Спільнота отримала міцну підтримку та позитивний відгук слухачів віком від 15 до 28 років зі всієї України.

Sad Novelist

Ліричний юнак із Івано-Франківська, який стрімко набрав популярність завдяки композиціям «Наосліп» (сумарно більше 1-го млн прослуховувань) і «Подивись» спільно з drimandr, Sleepy Andy та EasyLover. Робить музику на перетині лоу-фаю, постпанку та трепу, нещодавно випустив мініальбом, яскраво вписується в український думервейв.

Йо

Виконавець з Києва, учасник об’єднання Circle Catrel. Створює музику в передових репжанрах. Найпопулярніший трек, який завірусився у тіктоці — сумісний з Echteliebe «Кончена».

Lizzzard

Львівський учасник команди «Світанок», який робить класичний треп.

Peauty Fute Stage

Спільнота музикантів та лейбл Peauty Fute, де музиканти на виступах створюють магію з синтезаторів та драм-машин, грають зі сприйняттям та відчуттями, розсікають ритми та звуки. Їхні виступи — це спроба уловити ритмічну структуру, котра постійно змінюється. Надихається колектив космічними станціями, футуристичною архітектурою та абстрактним мистецтвом.

Diser Tape

Електронний проект із Києва, заснований Артемом та Нікою Каніщевими. Вони створюють музику на межі постіндустріалу, ембієнту, глітчу та дабтеку. Експериментально-технологічний підхід, збалансований думками та водночас не позбавлений емоцій, де образи навколишнього середовища зустрічаються з уявою та створюють різні простори.

Це тільки маленька частина музичної програми, що чекає на вас вже цієї суботи. Слідкувати за оновленнями можна в телеграм-каналі «На часі».

Коли: 23 липня
Де: вул. Нижньоюрківська, 31
Вхід: 300 грн, на вході — 400 грн.

Усі кошти будуть направлені на підтримку  ГО «СТРІЧКОТКАЦЬКА ФАБРИКА» та українських митців та музикантів. 

Підтримай редакцію СЛУХ на Patreon чи прямим донатом — зараз нам це потрібно.

Щоб першими дізнаватися новини музики та культури, підписуйтесь на наш Telegram та Instagram.

Читайте також інтерв‘ю з drimandr — новим героєм української DIY-сцени.