Яким чином вдалося це зробити
Кирило Стеценко виконував роль заступника директора з питань інформації та спонсорства, займався залученням коштів і обладнання. Для того рівня фестивалю, на який замахнулись організатори, потрібно було багато ресурсів, а також сприяння комсомолу. З ним вдалось домовитись завдяки звʼязкам у Спілці письменників, які мали авторитет у партійній верхівці.
Після цього зʼявились спонсори, що зібрали астрономічні 280 тисяч карбованців (приблизно 8 млн гривень) на проведення фестивалю. Найціннішим був вклад Миколи Мороза, українця з Канади, що забезпечив якісне звукове обладнання з Польщі.
Очевидно, спроба вийшла вдалою — за всі сім днів фесту на відкритому повітрі ні разу не було дощу.
Програма й сценарій фестивалю були розроблені для окремих виступів у рамках кожного жанру. Також організатори придумали прапор, що відповідав настроям різних стилів музики. Перші два дні мала звучати поп-музика, яка асоціювалась з червоним кольором, символом спокуси й кохання. Третій день був відведений рок-виступам, гніву й протестам, тож мав чорне забарвлення. А на четвертий день під білим кольором виступали барди-кобзарі, символізуючи чистоту і святість.