Тексти

Як пройшов перший СПАЛАХ — фестиваль нової української культури. Фото

СЛУХ

Це був грандіозний початок історії фестивалю СПАЛАХ.

24 серпня на Арт-заводі Платформа відбувся перший фестиваль нової української культури СПАЛАХ. Придуманий і реалізований за один місяць, він зібрав понад 2000 гостей. Дві тисячі дуже красивих, яскравих і незвичайних людей, яким не байдуже.

У нас було дві сцени, де зіграли нові українські музичні герої та героїні.

Приємно було дати можливість новим артистам Moove та Sera Sheer вперше виступити на публіку, а «Раёк» — зіграти пісні з одного з найкращих поп-альбомів року в Україні.

Майже всі присутні були вражені одним із перших виступів Лилу45 і ми вже не можемо дочекатися її дебютного сольника 18 вересня в Києві.

Усі хором співали пісні Паліндрома, танцювали диско під Komissiya та стрибали зі Zbaraski прямісінько під сценою.

Окрім музичної частини, на фестивалі працював маркет українських брендів одягу, зона театральної імпровізації від Comedy Center, точки з роботами та артбуком художника-мураліста Володимира Манжоса, майстерня колажів Cutout, виставка «Новий Новий Арт», зона з ведучими шоу «ебаут», кінотеатр з українськими документальними фільмами від Kyiv International Short Film Festival та багато-багато іншого.

Hyphen Dash зіграли свою програму з запрошеними музикантами та вокалістами (OTOY, Антон Крамер, Катя Панчук, саксофоніст Андрій Бармалєй) та спеціальну програму зі співачкою Люсі. А Lucas Bird були серед тих, кого люди звали на біс.

Після виступу Стаса Корольова кілька людей сказали, що це був один із найкращих концертів у їхньому житті.

Хедлайнерами фестивалю стали Cape Cod на малій сцені та «Вагоновожатые» на головній. Максим Сікаленко влаштував невеличкий рейв, а гурту Антона Слєпакова публіка віддала останні сили.

Це був фестиваль, на якому кожен знайшов собі музику до душі, і ми вдячні всім артистам за їхню енергію.

Бачити, як круто люди проводять час, відкривають для себе нову музику, художників, бренди — це безцінно. Особливо чути від гостей те, що тепер це — один із їхніх найулюбленіших фестивалів.

Дякуємо всім учасникам і гостям, а також партнерам Jägermeister і Laska, співорганізаторам фестивалю Virus Music і квитковому оператору Сoncert.ua.
Ми відчуваємо, що робимо важливу справу, та не зупиняємось: фестивалю СПАЛАХ у 2022 році — бути! Розповідайте про нього всім своїм друзям і подругам, щоб нас було ще більше.

Фото: Ілля Колотій, Оля Закревська, Ігор Фомін