Тексти

11 найкращих українських кліпів липня 2020

Максим Комлєв

Масштабна постановка гурту «Антитіла», сюрреалізм у дебюті Samuum, динамічна концертна хроніка Аліни Паш, ламповий кліп Паліндрома і не тільки — дивіться найкращі українські кліпи липня, які ми зібрали для вас.

Samuum — Maria

Вражаюча кінематографічна робота українсько-вірменського гурту, про яку ми розповідали окремо. Такий кліп міг зняти видатний Сергій Параджанов.

Паліндром — Брюховичі 97

Повернення в містечко дитинства під Львовом, стара «Волга» і батько виконавця — Паліндром зробив максимально ламповий кліп, де навіть сонце виконує роль.

Ragapop — Сяся / Siasya
Якщо кліп Samuum міг зняти Сергій Параджанов, то ця тривожна робота нагадує Гаспара Ное. Коли історія розкривається з розвитком треку, такий кліп дивитися ще цікавіше.

Время и Стекло — Last Dance

Прощальний кліп головного поп-гурту країни, стилізований під прес-конференцію. Тут ніхто не сумує — всі радіють, що це було і ще трошки буде. Свій останній танець «Время и Стекло» покажуть восени в прощальному турі.

Антитіла — Кіно

Масштабна постановка з декораціями цирку в пустелі, десятками акторів у масовці, справжніми фокусниками та кінематографічними персонажами.

BOMZHELINA — Голова з Плеча
Іронія, треш і комічна всратість у кожному кадрі нової співачки та реперки, за якою ми будемо стежити. Вона ж зіграла роль і дикої самки, і нещасного коханця, і свого чоловіка.

Зэ Джозерс — Останнє Прощавай (feat. Grisly Faye)

Романтична історія у вигаданому світі, де містами ходять лише кур’єри. Чудова фантазія, яка цього року ледь не стала реальністю.

Халепа — Інтро + Халепа

А ось це вже шизофренічна робота фронтмена «Зэ Джозерс» для його нового реп-проєкту. Чи то історія про останню людину на Землі, чи просто ще одне концептуальне відео. Чекаємо, що в майбутніх кліпах сокира ще зіграє свою роль.

Артем Пивоваров — Дежавю/Позови
Амбітний кліп-дилогія (два відео в одному на різні пісні), де сплелися дві історії. Цікаво спостерігати, як один кліп переходить в інший, за змінами декорацій і настроїв.

Tik Tu & Madalitso Band — Sitimamenya

Міжконтинентальна колаба українського та африканського гуртів, зроблена на колінці, але з душею. Ось танці дітей на вулицях Лілонгве, столиці Малаві, звідки походять і де виступають Madalitso Band. А ось Tik Tu на «зеленці», куди вивели ті самі вулиці.

Alina Pash – N.U.M.

Кліпів з концертною хронікою безліч, але не всі вони запам’ятовуються. Це відео тримає до кінця динамікою, вихопленими з натовпу обличчями слухачів, енергетикою Аліни Паш і тим, що справді передає концертний вайб.

Слухайте також найкращі нові українські альбоми та пісні липня, які ми зібрали для вас.