Тексти

Плейліст: що слухає стендап-комік Антон Тимошенко

СЛУХ

14 жовтня один з головних стендап-коміків країни Антон Тимошенко проведе великий благодійний сольний концерт «На межі» в «Палаці Україна». Вмикаємо плейліст Антона Тимошенка та запрошуємо на концерт у Києві. Усі 100% прибутку підуть на потреби ЗСУ. 

Далі пряма мова: 

Люблю слухати музику, і під час війни це часто витягувало. Включаєш треки з фільмів Тарантіно під час повітряної тривоги — і сприймаєш небезпеку більш іронічно.

По жанрах заходить різне, один день слухаю якийсь реп, а інший — диско чи фанк. Взагалі, чи зайде трек, часто ж залежить від сетапу. Не раз було, що не подобається виконавець, а потім вмикаєш у правильному настрої і такий: «Так це ж геніально!». Або вплив контенту. Подивився байопік про Елвіса Преслі — тепер пару пісень завжди в збережених.

Артисти теж змінюються, і змінюється плейліст. Раніше я слухав Kalush, а тепер під їхні нові пісні хіба ходити посівати.

Я та сама людина, яка всіх задовбує на тусовці: «А можна, я поставлю трек?..». Мене попросили відібрати 30 штук — було дуже важко. Сподіваюсь, гарно повайбуєте.

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ: