Валентин: В основному класичну — Роберт Шуман, Йоганнес Брамс, Ференц Ліст. Але згадую момент, як вітчим привів нас у п’ять років із дитячого садка і посадив дивитись із «болванки» мультик Yellow Submarine. Eleanor Rigby, Hey Bulldog, Lucy In The Sky Diamonds — ці пісні The Beatles знаю ще з того віку. Мама часто слухала Земфіру і «Кіно». Базове дитинство 90-х, як на мене.
Даниїл: Ми з братом Валею виросли в одній інформаційній бульбашці, але слухали музику геть по-різному. Я набагато довший проміжок часу віддав перевагу класичним композиторам. Першим сильним дитячим враженням було прослуховування у п’ять років Pas De Deux російського композитора Петра Чайковського з балету «Лускунчик». Тоді я ще не усвідомлював, звідки композитор і що таке смертоносні імперії.
Згодом я доволі довго був повністю занурений у вальси та концерти Фридерика Шопена, у творчість норвежця Едварда Гріга. Також, звичайно, вдома улюбленими піснями при підйомі до школи були «Вставай» та «Коко Шанель» від «Океану Ельзи», інколи звучали Blackmore’s Night. Але більше всього The Beatles.
Федір: З самого дитинства в моєму житті було багато музики, бо я з шести років навчався у музичній академії. Вчився грати на флейті та фортепіано, пізніше на ударних.
Перший гурт мого дитинства — «бітли», бо ще з трьох років батьки в будь-якій ситуації вмикали мені касету з мультиком Yellow Submarine.