Новини

Плейліст: що слухає кулінарний експерт Євген Клопотенко

СЛУХ

Продовжуємо публікувати плейлісти людей, чий смак нас цікавить. На черзі добірка кулінарного експерта Євгена Клопотенка.

Євген також відомий як ресторатор та засновник соціального проєкту Cult Food, у рамках якого займається зміною харчування в українських шкільних їдальнях. Цього року Євген Клопотенко домігся внесення українського борщу до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України та працює над внесенням його до переліку ЮНЕСКО.

А ще віднедавна він став цікавитися новою українською музикою, тому ми попросили його скласти спеціальний плейліст улюблених пісень.

«Я кайфую від України. Від усього, що зв’язано з нею. Я люблю українських людей, люблю українську їжу, обожнюю українські фільми та в просто в екстазі від української музики.

Адже музика здатна легко та потужно впливати на настрій, проникати глибоко в душу. Вона вирішує, який ти сьогодні — веселий, похмурий, задумливий або грайливий. І мені нереально приємно, що останнім часом кількість якісного україномовного контенту зростає в геометричній прогресії.

Коли я вирішив приділити більше уваги україномовній музиці та попросив у Facebook порекомендувати мені сучасних виконавців, я й гадки не мав, що їх настільки багато. З того часу я все більше занурююсь в український музичний всесвіт, та щодня відкриваю у ньому нові зіркові системи та галактики. Сьогодні я зробив підбірку з 10 саундтреків, які стали частиною мене останнім часом. Зацініть, певен, вони сподобаються і вам».

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

Читайте також про те, як Dakh Daughters написали Rozy / Donbass — свою найвідомішу пісню, що стала пророчою.