Першого березня 2023 року легендарному альбому The Dark Side of the Moon (1973) гурту Pink Floyd буде 50 років. До ювілею колектив підготував його спеціальне видання та проанонсував це у соцмережах, попередньо змінивши аватар на картинку з цифрою «50», призмою та веселкою з не менш легендарної, ніж сам альбом, обкладинки.
Новини
«Фанати» Pink Floyd сплутали веселку з обкладинки альбому з символом ЛГБТ
Згодом виявилося, що у Facebook цей пост викрив бумерських «фанатів» Pink Floyd, які, схоже, взагалі нічого не знають про колектив. Деякі з них прийшли в коментарі з запитаннями «до чого тут веселка?!», вимагали видалити її, щоб «не виглядати дурнями» та все в такому дусі.
На момент виходу цієї публікації під постом на сторінці Pink Floyd понад 6000 коментарів, дістатися до перших важко, проте скриншоти з коментарями швидко розлетілися мережею.
Пізніше до обговорення приєдналися трушні фанати Pink Floyd і почали стібатися:
- «Brain Damage — чудова пісня для деяких людей у цьому треді», — написав один із користувачів, апелюючи до пісні з альбому (назва пісні в перекладі «пошкодження мозку», — ред.).
- «Дехто з вас сприйняв рядки “Нам не потрібна освіта” занадто буквально», — написав інший користувач, уже з відсилкою до тексту пісні Another Brick In The Wall, Part.2 з альбому The Wall (1979).
- «Скажи, що ніколи не бачив одну з найвідоміших обкладинок альбомів, не кажучи, що ніколи не бачив одну з найвідоміших обкладинок альбомів», — підмітив ще один користувач.
Нагадаємо, у квітні 2022 року Pink Floyd і Андрій Хливнюк («Бумбокс») випустили спільну пісню Hey Hey Rise Up. У ній використано вокал Андрія з того самого відео, де він на Софійській площі в Києві виконує народну пісню «Ой у лузі червона калина».
З прослуховувань Hey Hey Rise Up зібрала 450 тисяч фунтів стерлінгів, а учасники гурту Девід Ґілмор і Нік Мейсон додали ще 50 тисяч із власних коштів. Отриману суму (близько 24 мільйонів гривень) розподілили між гуманітарними та волонтерськими організаціями для допомоги Україні.
Натомість колишній фронтмен Pink Floyd Роджер Вотерс протягом 2022 року відзначився низкою скандальних заяв щодо війни в Україні. На СЛУХ можна прочитати матеріал про те, чому Вотерс — політичний активіст, який не хоче розбиратися в суті проблем.
Читайте також — Нік Кейв розкритикував пісню, написану штучним інтелектом «у стилі Ніка Кейва».
Читайте також — Нік Кейв розкритикував пісню, написану штучним інтелектом «у стилі Ніка Кейва».