Нова музика

Знайомимося: typeled — 16-річний виконавець неосоула зі Словʼянська

Валерій Лавровський

16-річний Пилип Дьяченко зі Словʼянська випускає музику під псевдонімом typeled. На його рахунку поки що лише дві композиції — Zhnyva та Do Tebe. Але не звернути уваги на його стильний звук і пронизливий вокал не можна. Ми поговорили з Філом та дізналися про нього трохи більше.

Про початок

Пилип займається музикою з семи років, коли пішов до музичної школи, де грав на фортепіано та гітарі. Писати її хлопець почав три-чотири роки тому, надихаючись батьком, який любив після роботи «щось поробити у FL Studio»

«У молодості він захопився написанням пісень та грою на гітарі, але, на жаль, карʼєра музиканта не пішла, та й він сам не дуже хотів. Коли я був маленький, він просто писав у FL Studio, як хобі», — розказує typeled.

Як почав співати

Пилип активно займається написанням інструменталів, які публікує у своєму Telegram-каналі, проте робити пісні почав після повномасштабної війни.

«Взагалі, багато разів пробував щось зробити, але виходило не дуже та й обладнання гарного не було. З початком війни в мене з’явилось, що розповісти через пісні»

Він пояснив, що Zhnyva та Do Tebe трохи схожі між собою — написанні на емоціях пісні про сум по минулому, друзям та дому.

«У куплеті Zhnyva співаю про те, як гуляв з дівчиною, яка мені подобається. На жаль, через війну такої можливості нема. Do Tebe — просто мої переживання»

Швидкий декодинг псевдоніму

Насправді він нічого такого не значить. Пилип не вкладав чогось сакрального у нікнейм — це просто тип лампи (type LED).

«Нікнейм я придумав дуже спонтанно. Хотів щось різке, щоб кидалось в очі. Гадаю, в мене це вийшло».

Про майбутнє

Наразі хлопець проживає у Німеччині, куди змушений був виїхати через обстріли Словʼянська. Проте він не планує зупинятися та планує випустити ще один сингл та мініальбом.

«Привіт, я Пилип, ще школяр. Знай, що у майбутньому все буде добре, за нами правда, слава Україні», — приблизно так трохи соромʼязливий typeled описує себе слухачеві.

Слухайте typeled на цифрових платформах: Apple Music, Spotify, YouTube Music, SoundCloud.

Підтримай редакцію СЛУХ на Patreon чи прямим донатом — зараз нам це потрібно.

Щоб першими дізнаватися новини музики та культури, підписуйтесь на наш Telegram та Instagram.

Познайомтеся також із гуртом Zbudny Chas — дебютантами зі світу соулу та поп-року, за якими варто слідкувати.