Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Калуський емо-гурт ФРН (раніше «Феєрверки ранять небо») майже на фінішній прямій перед виходом повноформатного альбому в березні. А поки чекаємо, можемо насолоджуватись невеличкою роботою. «Казочці кінець» та «Лист додому» ми вже чули, а ось «Ситуація під контролем» — абсолютно нова пісня, у якій гурт піднімає проблему ДТП, новини про які часто губляться в інформаційному потоці.
Піаніст Євгеній Дубовик і компанія випустили справжнє музичне диво: розкішне фортепіанне звучання, бурхливі гітари, приглушені барабани, наполегливий саксофон. Настрій, як і темп композиції, постійно змінюється: кидає зі спокою у торнадо емоцій та напруги — і знову відпускає, щоб через декілька секунд затягнути назад із новою силою.
Виконавиця дивиться на щасливі пари навколо, які дарують одне одному квіти, заварюють чай і пишуть зізнання у коханні крейдою на асфальті під балконами, і усвідомлює, що не відчуває нічого з того, що відчувають ці люди. Драматична композиція для тих, хто поділяє почуття дівчини і теж не розуміє, де ж ті метелики у животі, про які всі говорять.
Sheetel та Renie Cares поклали вірш українського поета Майка Йогансена на електронне тріп-хопове звучання. Як зазначають музиканти, саме через «особливість мови українського авангардиста зʼявилась ідея написання цього треку».
Витончений спів Іри Панчук ідеально поєднується з ледь хрипким голосом Антона Шителя, а легка електроніка надзвичайно пасує завше інді-роковому звучанню Renie Cares.
Пульсуюча електроніка, заворожливий вокал, шалена енергетика, яка пронизує тіло — усе в стилі Karoon, тільки тепер англійською.
Запорізькі постпанки sportcafé (ex-Povod) продовжують тішити новими треками з майбутнього альбому. Після відносно спокійної пісні «вічне літо» колектив презентував гучну «все що у мене є», яка може сподобатись поціновувачам американського гурту The Garden. Справжній хаос, під який хочеться вдосталь прокричатись.
«Ніч яка місячна» Михайла Старицького в дрім-поп-обгортці з присмаком останніх ковтків хмільних напоїв і напівсонних розмов із друзями перед тим, як працівники бару почнуть виганяти вас додому.
Остання пісня співачки Єви Есмонд під монікером Moonevea. На ній вона переслідує вічно далекий і недосяжний ідеал. Цю втомливу погоню Єва підкреслює важким басом, рваними синтами і розмитим, злісним вокалом, який звучить, наче закляття.
Романтична поп-композиція від молодого виконавця temstime з лагідним вокалом під фортепіано.
Електронний продюсер Badwor7h додав оригінальному драм-н-бейсу Ariadna ще більше басу й важкості, наелектризувавши його звучання до максимуму.
Пісня київського рок-гурту була написана навесні 2023 року під час масованого ракетного обстрілу України росією. Правило двох стін, втома і тепло коханої людини, до якої хочеться пригорнутись у важкі хвилини невизначеності — такий стан хотів зафіксувати автор тексту і соліст Михайло Опекан.
На пісню також випустили кліп, знятий Степаном Кулиною, з яким гурт раніше вже працював над відео «Мить».
Степан Бурбан вривається у 2024 рік із новим щирим треком-потоком думок. Він пригадує «Главу 94», розмірковує про зраду та суперечки всередині країни, порівнює юного себе з уже дорослим собою 30-річним — якщо коротко, то просто рефлексує на сьогодення. У приспіві ж він намагається подарувати промінь надії і закликає нас усіх, поламаних, намалювати на великому гіпсі нашої країни велике сонце.
Кліп «Сансет» — це хроніка життя Паліндрома з кадрами з концертів та фрагментами з близькими людьми, коханою, військовими та іншими музикантами. У відео можна помітити Сашу Буля, Антона Шиферсона (Ship Her Son), дует Cape Cod, Альберта Цукренка («Хамерман Знищує Віруси»), Катерину Павленко (Go_A), Євгена Гордєєва (Kurs Valüt), Катю Мікотову (re-read) та багато інших.
Скучили за поп-роком початку 2000-их? Тоді ловіть новий трек vioria, присвячений усім, хто провів День закоханих на самоті. І не забувайте, що головне — це закохатися насамперед у себе, до чого і закликає кіті-рокерка.
Слухайте також минулу підбірку нової української музики, яку могли пропустити.
Слухайте також минулу підбірку нової української музики, яку могли пропустити.