Нова музика

Нова українська музика: Rusiiick, GannaBaby, Yuvi

Андрій Стахів

Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.

Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:

Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer

Щоб першими дізнаватися музичні новинки, підписуйтесь на нас у соцмережах — Telegram та Instagram.

АЛЬБОМИ

Hliborob — Donbass Blues (EP)

Дебютний мініальбом блюз-панк-колективу просякнутий духом донецьких териконів. Гурт переосмислює поезію Василя Стуса, оповідає байку в манері містичного неофольку і демонструє елегантність донбаського блюзу. У трьох композиціях відчувається харизматичність й драйвовість Hliborob.

Afterme — Epiphany

Одеський гурт Afterme на новому альбомі роздає задиристого металкору. Кожна композиція має власний простір, який заповнюється характерним скримінгом соліста і неординарними музичними рішеннями.

Epiphany має щільне і цілісне звучання попри те, що дві пісні — це оновлені версії попередніх треків. Також на альбомі можна почути дві інтерлюдії (Immortal та Hydra), які чудово виконують своє завдання — тримають темп і настрій запису при переході між композиціями.

Микола Пацюк — Грув (EP)

Щирий і живий запис від молодого виконавця Миколи Пацюка. Новий мініальбом — ода простоті й буденності, загорнута у запальний інді-рок.

Рожевий Бліндаж і Гав-Гав — Моя Боротьба (EP)

Вихованці дуету «Хамерман Знищує Віруси» продовжують сталу і добру традицію своїх учителів — рефлексують щоденні життєві спостереження у чудернацьких піснях. «Рожевий Бліндаж і Гав-Гав» поки не доросли до рівня маестро у провокативності, втім потенціал безсоромних бешкетників та хуліганів вони, безперечно, мають.

Rusiiick, Misha Substance — Reactor

Двоє резидентів київського лейблу Polygon випустили спільний альбом. Унікальне електронне звучання у ламаних ритмах на шаленій швидкості поєднується з агресивним речитативом. Кожен трек навантажує гнітючою тривогою і безцеремонно залишає з нею наодинці. 

ПІСНІ

Moann, Гурт Дно, Муха Мухич, Caronlil, Yevhenii Dubovyk — вщент

Щемлива композиція «вщент» — результат творчої колаборації декількох музикантів, кожен із яких вніс у запис власне музичне бачення. Особливої ніжності пісні надали фортепіано Євгенія Дубовика та віолончель Кароліни Музиченко (Caronlil).

Джозерс, Люсі — СННС

Колектив «Джозерс» обʼєднався з українською музиканткою Люсі, аби заразити нас витонченими поп-нотками атмосферного думервейву.

сліпток, нестор — сніг

Акустична композиція, що викручується з ніжного інді-попу в тужливий хіп-хоп та R’n’B.

Vivid Rose — Пустаніма

Вишукана поп-композиція, що приємним жіночим голосом пошепки пестить вухо і змушує переслухувати пісню раз за разом.

Islandinside — Gaze

Музикант Андрій Савін створив чарівну електронну дрім-поп-композицію з настільки продуманим щільним аранжуванням, що починаєш ненароком вигадувати кадри до власного нео-нуарного фентезі.

GannaBaby — Є як Є

У новій пісні з неймовірно складним і водночас чіпким приспівом дует ділиться життєвим одкровенням розуміння молодості та впадає у нігілізм на рядках «складно бути ніким».

КЛІПИ

YUVI — Жидає

У кліпі електронна продюсерка та співачка Уляна Автенюк із музикантом Андрієм Бармалієм на пару демонструють жертовність, якої вимагає мистецтво. Надмірна кінематографічна претензійність разом із прямолінійними християнськими алюзіями викликають відчуття ніяковості та недоречності від усього, що відбувається на екрані.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ПЛЕЙЛІСТ

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ПЛЕЙЛІСТ

Слухайте також минулу підбірку нової української музики, яку могли пропустити.

Слухайте також минулу підбірку нової української музики, яку могли пропустити.