Нова музика

Нова українська музика: Ariadna, MC Брехунець, Blooms Corda та інші

Андрій Стахів

Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.

Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:

Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer

Щоб першими дізнаватися музичні новинки, підписуйтесь на нас у соцмережах — Telegram та Instagram.

АЛЬБОМИ

Ariadna — Звʼязок (EP)

Електронна артистка Марія Свістєльнікова майстерно поєднує крижаний драм-н-бейс із чуттєвим жіночим вокалом. Від гіпнотичної музики виникає ефект короткочасної фрустрації. 

Ariadna разом із Yuvi та ummsbiaus демонструють впевнений розвиток української жіночої електронної сцени, яка все частіше дарує українській аудиторії винятково якісні проєкти.

last past., plaaaato, Rippedd — before you fall asleep (EP)

Потрійний шугейз-бедрум-поп-удар із мелодійних гітарних партій і приглушеного вокалу. Гурти last past., plaaaato та Rippedd працювали над кожною композицією разом — вийшов різноманітний і водночас цілісний запис.

MC Брехунець — Крисмас

Євген Гордєєв дістав із шафи один зі своїх музичних образів, аби зарядити нас святковою атмосферою. Фронтмен електронного проєкту Kurs Valüt перетворюється на МС Брехунця, аби заспівати про кутю, шаурму і відпочинок в місті Жовті Води.

Музикант також поділився власним прочитанням пісні про рушник поета Андрія Малишка в манері композиції Creep гурту Radiohead й взагалі розважився на альбомі як тільки зміг. Звучить весело, щиро, приємно ностальгійно.

ПІСНІ

Схожа — Зимова

Ніжна інді-поп-композиція з чарівною зимовою атмосферою. Пісня, яка стовідсотково створить правильний настрій за різдвяні свята.

éllia — Ти осінь

Гурт éllia зібрав потужний склад із музикантів колективів Burned Time Machine, Telema та Space of Variations. Емокор із розлогими гітарами, надривистим вокалом і текстом про втому, бажання здатися та стати спостерігачем власного життя. 

Краш тест — ти покохала дівчинку 

Задиристий поп-панк від сумського гурту «Краш тест». Драйвові гітарні рифи, шалений темп і історія складного любовного вибору.

Alice Change — Новий рік тепер самотній

Сердечна композиція про ностальгію за рідним для співачки Донецьком і безтурботними святами дитинства. Мінімалістичне звучання укулеле закутує в теплі спогади Alice Change, що сумує через неможливість зустріти Новий рік у рідному домі.

ҐAVA — Не впаду

Оптимістична пісня про нездійсненні новорічні бажання під драйвовий фанковий бас і запальний вокал ҐAVA.

Blooms Corda — Снігова сюїта No. 2

Фронтмен Данило Галико на початку творчого шляху хотів впровадити чудову традицію для гурту — кожного Різдва випускати святковий сингл. На жаль, після виходу пісні Christmas Goodness у 2015 році Blooms Corda більше не записували різдвяних пісень.

Цього року Данило Галико вирішив відновити цю прекрасну традицію і поділився трепетною композицією «Снігова сюїта No. 2». Як і в попередній «Пісні про війну», гурт звучить камерно і стримано.

BaWN, Sudno — Місто розбитих надій

Журлива пісня у найкращих традиціях сучасного українського постпанку — чіпкий гітарний риф, продуманий бас, ритмічна драммашина. Лише запис вокалу, схожий за якістю на мікрофон старої компʼютерної гарнітури, погіршує занурення в музику. 

КЛІПИ

Adam, Brykulets — Мрій

Що буде, якщо харківський музикант Іван Іщенко запише спільну пісню з гуртом Adam? Вийде ніжна фанкова композиція з легкими нотками неосоулу і діловитий святковий кліп.

NICHKA — Друже море

Музикантка й акторка Даяна Кульбіда демонструє драматичний талант в  експресивній поп-композиції. Атмосферний сутінковий відеоряд підсилює емоційний ефект пісні. 

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ПЛЕЙЛІСТ

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ПЛЕЙЛІСТ

Слухайте також минулу підбірку української музики, яку могли пропустити.

Слухайте також минулу підбірку української музики, яку могли пропустити.