Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Київський інді-гурт подолав шлях у понад рік, аби презентувати дебютний повноформатний альбом. «Легка нестерпність буття» — цілісне вираження виру емоцій від існування в реаліях воєнного часу. Renie Cares взяли на себе сміливість стати голосом молодого покоління, понівеченого повномасштабним вторгненням.
Тексти пісень пронизані ніжністю впереміш з болем. Через релігію, філософію та літературу Renie Cares досліджують екзистенційні виклики перед країною та окремою особистістю в найтемніші часи. Творчість чесько-французького письменника Мілана Кундери допомагає гурту витончено відрефлексувати біль і жахіття життя українців, разом із тим залишити надію на майбутнє.
Одного прослуховування дебютної роботи Ranie Cares недостатньо, аби вхопити усі глибинні сенси. Запрошуємо відчути легку нестерпність буття під час презентації альбому на концерті «СЛУХ: Наживо» 11 листопада в Bel Etage. Придбати квитки за промокодом renichka зі знижкою 15% в честь виходу альбому Renie Cares можна за посиланням.
Від кількості запрошених артистів на дебютному альбомі саундпродюсера Libenson розбігаються очі. Otoy, Tery, нестор, Golubenko та ще вісім музикантів стають жителями вигаданого «Міста Q». Хулігани, модники, бандити та романтики населяють світ концептуального альбому і відіграють ролі у спільних з Libenson треках.
Багатогранний саунддизайн «Міста Q» чудово жонглює настроєм слухача. Влучні чіпкі біти та нестримний речитатив запрошених артистів створюють образ вигаданого міста, у якому знаходиться місце людям із різним світоглядом. Кожен із них, втім, готовий плечем до плеча відстоювати честь свого «дому».
До пʼятиріччя мініальбому Finals одеські маткорщики порадували шанувальників розширеним виданням EP. Пʼять авторських пісень перетворилися у 25 композицій. Серед них кавери від гуртів Omana, 0%Mercury, The Cow та «Джозерс», ремікси від Ship Her Son та інших, інструментальні, акапельні та живі версії виконання пісень.
Поки чекаємо від The Nietzsche нової музики після перемоги, радіємо цьому неочікуваному та приємному подарунку від гурту.
Тривожне звучання нового треку виказує бажання Антона Крамера стати одним цілим із обʼєктом кохання. Електронна артистка YUVI спродюсувала композицію і додала їй фірмового параноїдального звучання.
Дуже гучно, до неможливості драйвово. Під такий рок хочеться трощити вщент меблі навколо. Старанно себе від цього стримуємо.
Сашко Злотніцький у задумливій лоуфайній композиції намагається віднайти втрачений комфорт. Пускаємо сльозу ностальгії за затишним провінційним життям і відпускаємо ці спогади.
Колишня топмодель Женя Кедрова впевнено опановує царину електронної музики. Химерний саунд і заворожливий голос у треці Narkotyk приємно затуманюють свідомість.
Мелодична акустична композиція молодого виконавця Monrote нагадує атмосферою альбом «Развлечение», останню серйозну роботу гурту «Валентин Стрикало». Зворушлива лірика під плавні гітарні акорди «Забудь у мене свої речі» — пазл, якого бракувало музичній мозаїці цієї осені.
Що буде, якщо обʼєднати вінницьку школу хардкору та франківську школу постпанку? Ризик згорання музичних динаміків підвищиться до небачених висот.
Дніпровський інді-гурт перезаписав українською пісню 2019 року. «Тінь» змінила не тільки мову, але й звучання. Тепер відчувається її композиційна довершеність — сухе аранжування попередньої версії змінилося на більш насичені вокальні та інструментальні партії.
Японсько-український краутрок-гурт поділився ще однією композицією з майбутнього альбому. Якщо попередня пісня Kyone випромінювала бурхливу радість, то IROHANIHOHETO заворожує гнітючою атмосферою суму та розпачу.
Новим кліпом Love, Mary підігріває інтерес до майбутнього альбому «Казка про любов», який виходить 8-го листопада. Пісня «Білі доріжки» розповідає про токсичні стосунки з людиною, яка має залежності. Кліп демонструє різні емоційні стани: від самообману та сподівань усе змінити до агресії та розчарування.
Колишній вокаліст культового гурту «ТОЛ» музикант Василь Прозоров написав вкрай розлючену пісню про війну. Агресія і ненависть у кожному слові та ноті.
Читайте й слухайте також добірку нової української музики, яку могли пропустити.
Читайте й слухайте також добірку нової української музики, яку могли пропустити.