Великі концерти
з класними українськими артистами
від медіа СЛУХ

Команда СЛУХ вже понад 5 років робить українську музичну культуру цікавішою, відкриває нові таланти та підтримує український музичний продукт. 
Ми хочемо надати українцям відчуття дотичності до актуального культурного руху. Тому збираємо всіх друзів та небайдужих на першому великому концерті серії «СЛУХ: Наживо» разом із партнерами — концертною агенцією kontrabass promo
Це чудова нагода відкрити для себе українську музику, яка відбувається прямо тут і зараз. Справжнє свято для меломанів.
Перший великий концерт відбудеться 11 листопада 2023 у київському клубі Bel Etage. 
Для вас виступатимуть:
Renie Cares
Це ніжність і біль в одному флаконі. Кожна пісня — тендітна подорож через тумани внутрішньої самотності, нескінченний діалог із самим собою. Вони вперше презентують дебютний альбом «Легка нестерпність буття», який вийде напередодні концерту.
«Ця подія — презентація нашого дебютного альбому, який буде доступний для прослуховування перед концертом. Точно знаю, що буду хвилюватися перед виступом, дуже кайфувати у процесі, а на наступний день впаду в серотонінову яму», Ірина Панчук, фронтвумен Renie Cares.
Blooms Corda
Найтепліший український гурт, який теж зіграє нові пісні (одну як мінімум) і помноже теплоту цього вечора в х1000.
«Чимало з тих медіа, які колись писали про музику, зникло, але СЛУХ лишається на плаву, продовжує старатись і висвітлювати події та новини сучасної української сцени. Ця серія концертів — чудова нагода відкрити для себе українську музику, яка відбувається прямо тут і зараз, можливо підтримати виконавців, яких ти вже знаєш», Данило Галико, фронтмен Blooms Corda.
Disappeared Completely
Майстри еклектичного інді-року, які змішують різні жанри та готові вас здивувати. Гурт також вперше презентує свій новий альбом наживо. І цього разу розчинитися та повністю зникнути в їхній музиці не вийде, адже це буде збірка гітарних бойовиків.

«Це буде перший концерт після виходу нашого другого повноформатного альбому, який очікується 20 жовтня. У нас новий склад, новий підхід, новий жанр, готуємо навіть фішки з обміном інструментами між учасниками. З новим матеріалом нам дуже подобається виступати, тож на сцені це буде відчутно», — Віталій Шапка, фронтмен Disappeared Completely.
Ми запустили ці концерти, щоб ви змогли підтримати СЛУХ, бо нам зараз це дуже важливо. І навіть якщо ви не чули про цих артистів, повірте, ми погані концерти робити не будемо.
Не пропустіть одну з найважливіших музичних подій цієї осені.