Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Nazva не просто випустили альбом, а влаштувати справжню музичну вечірку. В гості запросили Renie Cares, Tember Blanche, Андрія Бармалія, Артистку Чуприненко, Гордія Старуха, Юлю Юріну та KRUTЬ, а в якості ведучого позвали праведного блогера Пана Романа (щоб на вечірці точно не було ніякої розпусти!). Як результат — атмосфера свята, на якій знайшлося місце навіть суму та меланхолії.
Другий альбом Лізи Углач — це неонове свято хаосу, драм-н-бейсу, гіперпопу і місцями навіть вічхаусу. Виконавиця тримається анімешно-кролячої естетики, але виникає відчуття, що наївність та легкість покинули її музику. Швидкий темп, гучна мішанина синтів, тексти про тривожність, емоційні зриви і Бога — це подорож потаємними кутками свідомості, яка тут і там перетворюється на кислотний психодел.
«Вовк» — це сильна робота, що дарує Структурі Щастя статус королеви українського гіперпопу. Альбом йде в ногу з часом і влучно вихоплює тенденції розвитку жанру. Ті ж самі 100 gecs та Dorian Electra, найяскравіші представники гіперпопу, цього року випустили повноформатники, в яких змішали індастріал рок, павер-поп і навіть трохи металу. Схожа історія зі Структурою Щастя, що продовжує своїми маніакально-депресивними текстами і скаженими експериментами змінювати сучасну українську поп-музику.
Інді-рокери corn wave — справжні мрійники і вкотре це доводять своїм новим альбомом з дивакуватою назвою elephant entertainment. Тут і шугейз, і дрім-поп, навіть мідвест-емо та психоделічний рок. Навіює відчуття підліткової безтурботності, яку підкреслюють назви деяких пісень: national watermelon day (національний день кавуна), eddie murphy vs kfc (Едді Мерфі проти KFC), apple flavoured feeling of friendship (дружба з яблуневим присмаком).
Під альбом хочеться або прогулюватись холодними вулицями рідного міста з юрбою друзів, або замріяно дивитись на зоряне небо, попиваючи какао.
Дарк-кантрі-фольк-рок-квінтет Zwyntar проробив величезну роботу над останнім альбомом. «Тисяча Очей» почали створювати ще в 2019 році, проте через пандемію, а потім повномасшабну війну процес затягнувся. І попри всі перешкоди повноформатник таки вийшов — це дійсно монументальна, концептуальна, напрочуд сильна робота.
Тут є і запозичення з психоделічного року 1960-х, і загравання зі стоунер-металівською естетикою і, звісно, звичні кантрі та фольк-рок. А ще Zwyntar спробували нові для себе інструменти — скрипку, дульцимер, електросмичок та навіть знайдені у шафі випадковіі предмети. Проте на «Тисяча очей» вражають не тільки музичні рішення, але й тексти гурту. Міські легенди, казкові та міфічні образи, містицизм обраних геолокацій слугують декораціями для глибоких тем: абʼюз, зрада, посттравматичний стресовий розлад. Відчуття, наче слухаєш не просто альбом, а дивишся пригодницький, сповнений авантюризму й темряви фільм.
Знову інтелігентний поп, знову від «Тонка», знову вражає. Чуттєвий трек тримає в напрузі від початку і до кінця завдяки речитативу Олени Карась.
Дебютна композиція молодої виконавиці заворожує повітряним солодким вокалом під піаніно. Легка романтична поп-пісня про кохання і бажання розчинитися в іншій людині.
Фронтвумен OY Sound System дебютувала із сольним треком «Спи». Вікторія Родько обрала влучну назву для свого музичного проєкту, адже композиція заворожує так сильно, ніби потрапляєш під вплив відьомських чар. Еклетична електроніка доповнюється потужним вокалом виконавиці та живими інструментами.
Чому Lucas Bird такий сумний, якщо його музика така драйвова? Dream викликає почуття теплоти і змушує кинутися танцювати в ритмі фанку, хоча текст зовсім невеселий.
Авторка хіта «Проси побачення» повернулася із новою піснею про всепоглинальне кохання. Ритмічний навколо-постпанк, якому атмосферності додають три фортепіанні акорди, що незмінно й наполегливо повторюються протягом усієї композиції. Обережно, від «Загорни мене» захочеться постійно обертатися назад: моторошно і тривожно до самих мурашок.
Фанати емокору та My Chemical Romance, діставайте ваші конверси, скейти й хутчіш слухати новий крутий трек від гурту éllia! Він, як натякає назва, про визнання власної слабкості та необхідності час від часу просити руку допомоги в близьких.
На новій пісні headachee ходять по колу, змішуючи психоделічний рок, нойз-рок і шугейз. Виходить доволі гучно і весело — аж поки через увесь цей шум не проривається, як грім серед ясного неба, янгольский вокал солістки. Під пісню хочеться трясти головою і бігти, бігти, бігти.
Читайте та слухайте також попередню підбірку нової української музики, яку могли пропустити.
Читайте та слухайте також попередню підбірку нової української музики, яку могли пропустити.