Нова музика

Нова українська музика: «ДК Енергетик», Lykho, Disappeared Completely

Макс Чухліб

Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.

Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:

Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer

Щоб першими дізнаватися музичні новинки, підписуйтесь на нас у соцмережах — Telegram та Instagram.

АЛЬБОМИ

Lykho — Невпинне відчуття (ЕР)

Напередодні випуску дебютного альбому «Я старався, але недостатньо» (20 жовтня) проєкт Lykho з видавництва «Потоп» розпалює апетит слухачів мініальбомом із чотирьох пісень. Це еклектична музика з електронними бітами, важкими гітарами та помірно максималістськими текстами.

ПІСНІ

Disappeared Completely — Personal 2

Повернення Disappeared Completely на українську сцену з альбомом Pretty Average обіцяє бути динамічним і впевненим. Слухаємо нову пісню Personal 2, у якій відчувається вплив різкого і гучного альбому Radiohead Hail To the Thief (2003). 

По-хорошому сире і мінімалістичне інді-звучання, гучні гітари, відверта лірика, відлуння блюз-року — це вже не той гурт, що ставив на атмосферне і проникливе звучання у попередніх роботах. Disappeared Completely змінюються, досліджують власні межі й гострі кути.

Electrobirds — Осінь

Туманна, вогка й меланхолійна пісня від «магічних постпанків» з Одеси — така сама, як осінь.

MBY — Тікай

Потрібна пісня для плейліста про негаразди в особистому житті? Спробуйте «Тікай» від MBY, що залишає після себе солодкий і гіркий присмак водночас. Молодий артист поєднує R’n’B і хіп-хоп і вибудовує пісні навколо гітарних мелодій, що наче прийшли з альтернативних нульових.

ДК Енергетик — Шлях ч. 2

Динамічний, мелодійний і майже повітряний «Шлях ч.1» постпанки «ДК Енергетик» продовжили похмурою і насупленою другою частиною.

Женя і Катя — Не знати де ти

Романтичний інді-поп під акустичну гітару від подружжя Жені й Каті був вінницьким Tember Blanche ще до того, як останні стали мейнстримом.

Bahroma — Котики

Щось справжнє, нове й свіже від Романа Бахарєва. Текст про наркотики під фольклорний вокал і ритуальний електронний біт, речитатив з відсилкою до Сергія Жадана —  цікаво спостерігати, як артист трансформує своє звучання у щось специфічне й привабливе.

VikaVishnya — Хмари

Приємна пісня від співачки VikaVishnya, що стилістично перебуває десь на території Мії Рамарі — артистичний інді-поп із міцним сонґрайтингом і джазовим присмаком. 

От лише VikaVishnya звучить об’ємніше й живіше — для пісні «Хмари» вона зібрала цілий супергурт із київських музикантів, серед яких піаніст Євгеній Дубовик (Стас Корольов, «Циферблат»), ударник Арсеній Сірий (The Maneken, Макс Барських) та інші.

КЛІПИ

Wellboy — Вовча ягода

Ось і нова серія «Чорного дзеркала» під’їхала. Papa Music продовжують використовувати бренд Антона Вельбоя і випускають моторошний кліп, де вже не зрозумієш, чи це справжній співак, чи дипфейк.

Provulok — ти ще спиш

Екзистенційний спокенворд і готично-казковий кліп від Льомана Усманова, автора мрійливого мініальбому «те, що важко сказати», який вийшов цьогоріч. Радимо послухати.

The Rising Waters Demian

Не вмикайте кліп на нову пісню проєкту The Rising Waters, якщо не хочете на весь день зануритися у повільно-задумливо-меланхолійно-розмірений настрій. А якщо бракує музичного супроводу до пізніх прогулянок восени — пісня Demian саме для вас. Це дует музикантів Андрія Савіна та Юлії Мінгажевої на перетині електроніки й інді з дрібкою готики.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ПЛЕЙЛІСТ

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ПЛЕЙЛІСТ

Читайте та слухайте попередню підбірку нової української музики, яку могли пропустити.

Читайте та слухайте попередню підбірку нової української музики, яку могли пропустити.