Нова музика

Нова українська музика: O.Torvald, KRUTЬ, Lucas Bird

Макс Чухліб

Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.

Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:

Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer

Щоб першими дізнаватися музичні новинки, підписуйтесь на нас у соцмережах — Telegram та Instagram.

АЛЬБОМИ

True Tough — Invaders will die

Один з найкращих концертних важких гуртів України випускає мініальбом із трьох злющих хардкор-пісень, насичених відсилками до дез-металу і блеку. Найкраще буде послухати їх на цифрових платформах, а потім увірватися у мошпіт на одному з ураганних виступів True Tough

Jointjay — Dirt, Vol. 1

Велика кількість фонк-артистів, яких ви чуєте у TikTok чи Reels — українці. Бітмейкер та учасник «Ціни Ритму» залітає у їхню нішу з міцним альбомом, який можна вмикати під час пізніх автомобільних поїздок по місту. 

ПІСНІ

Робаний Йот, Скажи Щось Погане — А хочеш я тобі…?

Об’єднавшись заради спільної пісні, «Робаний Йот» та «Скажи щось погане» записали на двох чи не найкращий свій наразі музичний матеріал. Дотримані усі складові хорошого треку: міцний логічний сонграйтинг, чіпкий вдалий приспів і лірика із легкою самоіронією.

Joyriders — Dance Cult

Львів’яни Joyriders ростуть з кожною новою піснею, працюють над помилками і напрацьовують власне впізнаване звучання. Вони дебютували минулого року із ще доволі сирим «клубом нічого-не-робіння» (do nothing club), а от «культ танців» — це вже впевнена робота з максимальною кількістю фанкових бас-ліній, теплих синтезаторів і танцювальних ритмів.

Lucas Bird — Chilling

Прокидаєшся, заварюєш каву, підпалюєш цигарку на балконі — ще один робочий день. А потім у плейлісті нової музики починає грати м’яка і комфортна пісня Lucas Bird, який чи не вперше заспівав українською мовою. І так тепло стає на душі.

O.Torvald — Київ вдень і вночі

Ця пісня мусила зазвучати українською — це переспів раніше російськомовної «Киев днём и ночью», що стала однією з найвпізнаваніших пісень гурту та саундтреком до однойменного серіаліті. 

Lykho, Drimandr — УСЕ ПОГАНЕ ЗНИКНЕ

Лихо, безвихідь та сум у спільному треку виконавців молодої сцени, наповненому важкими гітарами й синтезаторами.

КЛІПИ

Kate Soul, Олексій Копилов — Сходи

Глибокий і вишуканий арт-поп, який хочеться уважно розслуховувати. Пісня «Сходи» — це тонка пронизлива рефлексія на обстріли рідного для Kate Soul Хмельницького взимку цього року. Голос музиканта Олексія Копилова додав пісні ще більшої трепетності.

Послухайте також її повноформатний альбом «Слова», про який ми писали у одній із попередніх підбірок — прониклива й міцна робота із м’якими акустичними інструментами, креативними композиційними рішеннями та лірикою на слова сучасних українських поетів.

Otoy — Судоми

Otoy все глибше занурюється у саморефлексії і видає один із найжиттєвіших текстів в українській музиці за останній час.

Футболка мокріє від кількості справ, шо треба встигати робити до вечора
Мозок пече, бо нормально не спав, у ребрах болить тіло все заперечує
Нудно як тихо, цікаво як хаос, крутитись навколо осі ти приречений
Завжди слідкуй за своїми словами, бо соціум не пробачає провтиків

Krutь — Пряля (Ой пряду пряду)

Казковий переспів української фольклорної пісні і приємна візуальна стилізація під «вусатий фанк» у кліпі від Марини Круть.

Туча — СЛЕЄРКА

Резонансний ЛГБТ-маніфест від Тучі, у якому артистка метафорично розбиває «стіну» патріархату під настирливий інструментал.

Super Pink Moon — FearKnight

Цього року Ігор Пришляк із Somali Yacht Club обіцяє видати новий повноформатний альбом свого сольного проєкту. Слухаємо першу пісню FearKnight, що звучить важко й мрійливо водночас, проте має несподіваний електронний фінал.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ПЛЕЙЛІСТ

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ПЛЕЙЛІСТ

Читайте та слухайте попередню підбірку нової української музики від Паліндрома, Karoon, Shmiska та інших

Читайте та слухайте попередню підбірку нової української музики від Паліндрома, Karoon, Shmiska та інших