Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Послухати дебютний мініальбом Schmalgauzen — наче залпом випити келих вина й занадто швидко сп’яніти. Чудовий театральний арт-рок під сильним впливом кабаре, який вражає артистичним підходом дуету вокалістів Влада Михальчука і Михайла Матюхіна та винахідливою, динамічною, солодкавою музикою.
Цей альбом — приємний сюрприз. Через звичну обкладинку очікуєш почути сіру й пересічну поп-музику, однак отримуєш проникливий арт-поп із красивою акустичною гітарою, в яку вплітаються фортепіано, струнні, духові та електроніка. Kate Soul — талановита композиторка, однак їй ще варто попрацювати над візуальною впізнаваністю.
Даниїл Отуоньє та Микита Гребенщиков — представники нової хвилі українського R’n’B. Вони схожі: їхні легкі, безтурботні й приємні вуху пісні хочеться ввімкнути після втомливого робочого дня і відкинутися у кріслі, поки не з’явиться бажання встати й порухатися у ритм.
Спільна робота була лише питанням часу: альбом «Теорія Любові» — це віднайдений спільний вайб та одна з найвдаліших колаборацій року, що пісня за піснею викликає приємне відчуття у грудях. Його несподівано руйнує OTOY похмурим речитативом у треку «Антракт» — не дуже вдала й доречна колаборація після того, як репер показав на «Недовготривалих відносинах», що теж здатен на легкий і сонячний R’n’B.
Не вірте цим київським уманцям! Їхня нова пісня зовсім не холодна, а наповнена теплими гітарними рифами у дусі Deftones і викликає асоціації із альтернативою, що надихається мелодикою шугейзу — гуртами Superheaven, Hum i Nothing.
Від звання найкращого українського рок-гурту The Unsleeping стримує лише відсутність повноформатного альбому із подібними українськомовними піснями. Віддамо усе, щоб його почути.
Зазвичай пісні Renie Cares викликають мурашки похмурою атмосферою і темними-темними текстами про особисте. А цього разу начебто безтурботна і наївна музика у пісні «Хвилями» різко контрастує з текстом про абсурдність ядерної зброї. Звучить як болюча і тривожна надія на щасливе майбутнє.
Раніше ми писали про пісню Runaway молодої і дуже багатообіцяючої співачки Sophième — нас здивував її романтичний і вкрадливий драм-н-бейс із ніжним вокалом. На пісні «Знов і знов» вона пробує щось нове: це закохана босанова, що викликає метелики у животі.
Звичний для thekomakoma трек у його класичній наївно-дискотечній стилістиці.
Приємна наркоманська колаборація від Тараса з «Твій Бог Сьогодній П’яний» і старожила українського репу — Довгого Пса. Хочеться ще.
Не дуже зрозуміло, навіщо Oi Fusk так часто випускає нові треки, адже вони програють витриманим і насиченим «По кому подзвін?» і «ЛОГОС». Нові пісні «Часточка суті» і «Поштовх (класика)» звучать як абстрактні зроблені нашвидкуруч бісайди, лишаючи по собі думку «що це я щойно послухав?».
Реанімований «Мертвий півень» перезаписує «Переваги окупаційного режиму» з автором лірики Сергієм Жаданом. What a time to be alive.
У нас три прохання до гурту Nazva: по-перше, дайте додаткову премію Андрію Сагану за цей чудовий кліп із вайбом Веса Андерсона, по-друге — пишіть більше таких чіпких приспівів. По-третє — передавайте Марині Круть, що писати безтурботно й невимушено їй однозначно вдається!
Сольна пісня Monokate до фільму «Довбуш» має масштабне кінематографічне звучання. Хто звик чути фольклорний спів Катерини Павленко у Go_A, здивується, почувши пісню, майже повністю заспівану чистим високим вокалом.
Читайте та слухайте також минулу підбірку нової української музики, яку могли пропустити.
Читайте та слухайте також минулу підбірку нової української музики, яку могли пропустити.