Нова музика

Нова українська музика: ЮЮ, Brunettes Shoot Blondes, ТУЧА

СЛУХ

Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.

Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:

Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer

АЛЬБОМИ

SHY — Awkward Tunes

Не дайте ввести себе в оману: за «сором’язливістю» і «незграбністю» SHY ховається цілком уже впевнена і зграбна інді-поп-виконавиця. Олександра Карягіна добре розуміє особливості стилістики, у якій грає, тож її новий повноформатний альбом Awkward Tunes, здається, написаний за всіма канонами ніжного жіночого інді. 

Тендітні композиції під акустику тут доповнюються лагідною ненав’язливою ритм-секцією і делікатними клавішами, а останній трек розчулює меланхолійними трубами. Шкода лише, що сповна розкрити свій талант виконавиця змогла на альбомі з англомовною лірикою — цим пісням би дуже пасувала українська.

левко — труднощі ЕР

Новий мініальбом від левка з легкістю здатний занурити в лоуфайну меланхолію. Чотири треки про дорослішання та пошуки свого місця у житті під бадьорий, деколи занадто приглушений саунд ненароком змушують випасти на тринадцять хвилин із власного життя.

ПІСНІ

Brunettes Shoot Blondes, ATLVNTA, Kobzaruk — Stars Are Falling Down

Перший за чотири роки сингл українського гурту Brunettes Shoot Blondes записаний спільно з польськими колегами з ATLVNTA та саундпродюсером Kobzaruk. Звучання інді-гурту стало помітно насиченішим і тепер звучить як будь-яка інша сучасна поп-композиція.

Love, Mary, Animado — Сон

Новий реліз Love, Mary відчувається дещо хаотичним та по-дитячому наївним: приємний легкий саунд різко змінюється агресивною електронщиною, а сама виконавиця надто сильно вдаряється у вокальні експерименти.

діти інженерів, HALEPA — непотріб

діти інженерів списалися з виконавицею HALEPA у Twitter і майже одразу домовилися про спільний трек «Непотріб». Пісня присвячена токсичному сприйняттю депресії: із перших нот гурт роздає ритмічний рок та іронічно висміює своє оточення за газлайтинг. Жіночі голоси надривно розповідають про недолугість спроб суспільства порадити їм щось під час депресії.

Pastka — Збережу

Дебютна робота віртуальної, як вона себе позиціонує, виконавиці Pastka. Електронне звучання впереміш з суцільним автотюном дійсно створює відчуття «віртуальності» та легкої штучності. Дебют усе ж можна назвати успішним — трек випромінює невинність та душевну чистоту.

ТУЧА — Мій верше

Марія Тучка відволікається від YouTube-блогерства та міксує українську із англійською у новому хтивому треку про Щекавицю, що ввійде до нового мініальбому виконавиці.

Jerry Heil — На небі ні зорі

Типовий трек продюсерства Вані Клименка, який не пропонує нічого нового, окрім серйознішого амплуа для Jerry Heil: її новий трек розповідає про подорож ліричної героїні до коханого в Бахмут.

Стас Корольов — your princess is in another castle

Короткий джазовий інструментальний трек від гурту Стаса Корольова звучить як бі-сайд без будь-якого контексту, а у назві посилається на гру Super Mario Bros. Він вийшов у форматі аудіовізуального перфомансу, що подають, як «перший рівень великого концерту-гри» артиста у Києві.

ВІДЕО

ЮЮ — Голубочки (prod. by Jandy)

Юля Юріна вкотре доводить, що поєднувати між собою протилежні жанри — можна і навіть треба. На «Голубочках» ЮЮ загортає фольклорну пісню «Ой куди ж ви голубочки» в яскраву електронну енергійну обгортку, фактично даруючи старій народній творчості нове осучаснене життя. 

KOLA — Інші ми

KOLA випустила непоганий сингл для поїздок у таксі, який прекрасно губиться в навколишньому шумі і забувається через три секунди після закриття дверей машини.

FIЇNKA — Видко литку

Що вийде, якщо поєднати треп із претензією на український народний колорит? Черговий шароварний трек, як, наприклад, «Видко литку»

Проте варто відзначити, що пісня «качає»: чіпкий приспів змушує слухача мимовільно рухатись під кожне «видко литку». Тому чекаємо на її швидке поширення в соціальних мережах.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ПЛЕЙЛІСТ

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ПЛЕЙЛІСТ

Щоб першими дізнаватися новини музики та культури, підписуйтесь на наш Telegram та Instagram.

Слухайте також минулу добірку нової української музики, яку ви могли пропустити.

Слухайте також минулу добірку нової української музики, яку ви могли пропустити.