Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Приємна й ненав’язлива поп-музика на дебютному мініальбомі The Curly насичена підлітково-сором’язливими текстами, танцювальними хаус-бітами й відлунням електронного жанру тустеп-герідж. Добре спродюсований запис слухається на одному диханні, проте його слабке місце — надто пласка лірика, яка не завжди виправдовує концепцію «терапії від сумнівів».
Тіктокерка badactress випустила чудовий мініальбом із присмаком бурлеску, де кожен трек має хітовий потенціал. Від пісні до пісні співачка граційно змінює образи й вчиняє розправу над діснеївськими принцесами, порівнює соціум із цирком й зачіпає історію про тиск суспільства на ЛГБТ-спільноту через образ Снігової королеви.
Гламурний репер Райчу випустив гламурний мініальбом GLAMOUR, де співає і читає на гламурні теми — гламурні пісні про понти, цнотливих дівчат і порнозірок тут перемежовуються гламурними скітами від гламурного побратима Райчу на ім’я Passway.
Tember Blanche заспівали на знайому для кожного молодого покоління тему — очікування від сім’ї, боротьба за власний спосіб життя і право заробляти на життя творчістю. Трек із хітовим приспівом увійде до другого альбому дуету під назвою «Ти лише людина», який побачить світ 7-го квітня.
Химерний трек зі стерильним звуком і загадковою лірикою від київської діджейки та електронної продюсерки YUVI.
У новій пісні CLONNEX витискає останні краплини з вигаданого ним же жанру cringecore відсилкою на Ірину Федишин у фразі «малесенькі долоньки хочуть член».
Северин Наконечний уже ходить по лезу ножа, і здається, що звільнити його із лап метаіронічного образу скоро буде неможливо.
Перша у 2023 році пісня Монатіка не викликає жодних питань до інструментального наповнення, однак багатократне вживання слова «сила» у тексті, на жаль, не у змозі приховати вже застарілу й банальну лірику про українську непереможність. Не втомимося нагадувати, що другий рік повномасштабної війни вимагає від поп-артистів нових форматів її осмислення.
Відколи Secret Avenue стали гуртом однієї людини й перейшли на українську мову, від їхньої музики дуже смачно повіяло раннім «Скрябіним» періоду альбому «Стриптиз».
Виступи із повноцінним гуртом пішли «Паліндрому» на користь: у пісні «Вирости» Степан Бурбан презентує нове об’ємне рокове звучання проєкту з повністю живими інструментами (раніше співак майже усе записував віртуально).
Тематично Степан вкотре повертається до дитинства, щоб вразити нас чудернацькими, але трепетними рядками про брак материнської любові, а від кліпу з діпфейком обличчя співака у тілі хлопчика по тілу бігають мурашки.
Я знов стаю у лайно на босу ногу
Не відпускай мене у життя самого
Я потребую пару мештів дуже
І зав’яжи мені шнурівки, друже
Я знов стаю у лайно на босу ногу
А у голові хтось грає босанову
Здається, пари мештів буде мало
Як же вирости без тебе, мамо?
Надривний трек «Час» відкриває минулорічний мініальбом формації ТИСК — After. У березні вони випустили кліп на пісню, який зрежисувала візуальна артистка Кріс Войтків. За «титанічну роботу на 3D» відповідав кліпмейкер Богдан Розумний.
Ігор Кайдаш поєднує постпанк із інді-роком та слакерівською естетикою (slacker rock — лоуфайний піджанр року, характерний «недбалим» і розслабленим підходом до музики й лірики — ред.). У новому синглі постпанковий бік творчості Кайдаша набуває майже готичних вайбів.
Читайте та дивіться також новий епізод Буремного подкасту — KOLA про зміну сценічного образу, популярність артиста та співпрацю з лейблом ENKO.
Читайте та дивіться також новий епізод Буремного подкасту — KOLA про зміну сценічного образу, популярність артиста та співпрацю з лейблом ENKO.