Це регулярна добірка нової української музики, яку ми радимо послухати.
Також підписуйтесь на наш плейліст українських новинок:
Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer
Це регулярна добірка нової української музики, яку ми радимо послухати.
Також підписуйтесь на наш плейліст українських новинок:
Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer
Якщо пощастить, ви проведете з цією піснею не одну годину. Вигадливому інді-поп-дуету «Крамдада» та музиканту Vykroutas вдалася світла пісня-оповідь з нальотом містики. Коли хочеться перетворитися на злу особу, щоб знищити ще більше зло, але потім повернутися назад на бік добра та світла.
У доробку гурту — ще одна надривна пісня про війну, а в людей, що займаються промо пісні — можливість відпочити, адже з такою назвою гуглитися вона буде без проблем.
Вау, ще одна пісня про корупцію (хоч і на всіх рівнях українського суспільства) з рядками про довідки, депутатські мандати та гречку за голоси? Схоже, відбувається неминуче: «Діти інженерів» і «хейтспіч», які не раз вдало записувалися разом, потроху стають заручниками власного ж звучання, образів і контенту, яких від них очікують люди.
Природа наділила Антона Крамера унікальним, заворожливим голосом. Музикант і співак багато років намагається заявити про себе, випускав чудові пісні з Hyphen Dash і The Lazy Jesus, а тепер видав пробивний сольний трек про самотність і те, який контроль над нашими емоціями може мати телефон.
«Нахуй телефон, ти не подзвониш все одно
Навіть якщо піду на дно
Тобі все одно буде все одно»
Після дуже особистої пісні «Щоб не було» співачка випустила трек, у якому пропускає через себе біль стосунків на відстані та розлуки з коханими та рідними. А щодо кліпу — якщо Дам’єн Шазель захоче зняти «жіноче» продовження «Одержимості», то Надя вже готова до головної ролі.
Чудовий україномовний поп із зовсім не українськими джерелами натхнення. Френк Оушен, Мак Демарко, Даніель Сезар — якщо вам подобаються ці артисти, то сподобається і Богдан Купер.
Два відкриття української поп-сцени 2022 року з лейблу Black Beats записали разом приємний тречок про гармонію між амбіціями та реальністю.
Бути серцеїдом — це для слабаків. Як і личить модній зірці українського репу, CLONNEX читає про любов до «паляниць», «брудних булок» і «жопату хату». І ні, це не меню та назва нового конкурента «Пузатої хати».
Два роки тому киянин Дмитро Квашнін осів у Польщі, де з місцевими музикантами перезапустив свій блек-метал-проєкт. Утім, його нова пісня була написана ще в Україні з іншими складом і пролежала на полиці майже п’ять років. Добре, що вона нарешті вийшла — це приклад канонічного атмосферного блек-металу.
Українська електронна музикантка відсвяткувала 29-й день народження випуском благодійного мініальбому з треками, записаними у 2020–2022 роках. За звучанням Fairy Disco вписується в останні релізи Олександри Закревської, позначені впливом ейсід-хаузу.
Імпровізація як вона є. Одеське тріо у складі барабанщика, басиста та гітариста випустило два треки по майже 20 хвилин кожен — результат джемів без рамок, але з тривожною атмосферою, викликаною війною.
«Калейдоскоп українського електронного андеграунда останніх років», — говорить про першу збірку нового електронного лейблу ОЧІ його засновник Дмитро Світлов. Всередині — 31 трек від 18 резидентів, майже тригодинна електронна карусель.
Радимо також попередню добірку української музики.
Радимо також попередню добірку української музики.