Це регулярна добірка нової української музики, яку ми радимо послухати.
Також підписуйтесь на наш плейліст українських новинок:
Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer
Це регулярна добірка нової української музики, яку ми радимо послухати.
Також підписуйтесь на наш плейліст українських новинок:
Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer
У Буремному подкасті Богдан Розвадовський обіцяв відходити від «совкового» постпанку, тож у новому синглі навалює качового фонку.
Український фонк-продюсер ARCHEZ зробив інструментал, а SadSvit, якому вдалося написати ще один хітовий приспів — решту. Лірично «Твоя душа» розповідає про військового, який за багато днів на фронті перестав відчувати будь-які емоції, але у лірик-відео чомусь дуже багато аніме.
У музичному щоденнику співачки KOLA новий запис — у трепетній пісні «Літачок» Анастасія Прудіус вчить нас бути вдячними за те, що маємо, пам’ятати про минущість речей і цінувати час.
Ця пісня із минулорічного альбому львівського гурту NAZVA у січні несподівано розірвала TikTok. «Сіґеле-міґеле» — це постмодерністський мікс із української колядки та прямого цитування шлягерного Candy Shop від 50 Сent. Загадкова назва композиції перекладається з ідишу як «коза-дереза».
Раніше тіктокерка та співачка badactress запам’яталася двома прикольними танцювальними піснями wlw.ua i «Абонент». Із новою композицією «не стало» вона несподівано занурюється у болісні відчуття після втрати близької людини — трек є інтимною рефлексією артистки на смерть дідуся й бабусі.
Відчувається, що badactress робила його без граму фальші, а різка зміна настрою і стилістики після попередніх релізів доводить, наскільки пластичною може бути артистка у музичній творчості.
І хоч пісня написана співачкою у контексті її особистих переживань, тремтлива лірика композиції відгукнеться усім, кому довелося втратити рідних і близьких на війні. Мінімалістичний кліп зняли на фоні муралу із хвилями Чорного моря — за задумом, воно є символічним образом пам’яті для кожного українця.
Час розваг закінчився, і у першій з початку повномасштабного вторгнення пісні уманські інді-попери співають про внутрішніх ворогів, які поширюють небезпечні наративи й вносять розбрат у суспільство під час війни.
Попри серйозну тему, танцювальні ритми у Our Atlantic нікуди не ділися — разом це все звучить трохи сюрреалістично, але такі вже часи.
Старожили київського панку нагадують про себе із першою українськомовною піснею за 20 років існування гурту.
«Як, знищуючи усе живе, ти можеш спати?» — полум’яно звертається до окупантів фронтмен Денис Кучеренко у жвавій пісні, де неабияк відчувається дух The Offspring та ранніх Green Day. Вдале повернення на сцену та помітно висока планка для звучання і подачі.
«Я недоречний на темних вулицях, де постійно возять вінки», — із болем співає Ницик у новому синглі, що вийшов як рефлексія на останні трагедії війни.
До цих інтроспективних рядків можемо додати лише слова із спільної пісні Паліндрома та Юрія Бондарчука: «…І хотів би стискати букет в руках я, та впускаю його до могил».
Фронтмен львівського колективу Somali Yacht Club Ігор Пришляк продовжує досліджувати меланхолійне звучання на перетині постметалу й шугейзу у своєму сольному проєкті Super Pink Moon.
Два сингли із альбому IRON RAIN, що виходить у лютому, звучать масивно й мелодійно водночас — схоже, Ігор дуже любить гурти Jesu, Hum i Lantlôs.
Нова пісня мінімалістичного гурту Тонка — це інтелігентна поезія про психологічно нелегку зиму із абстрактним електронним бітом, тендітним доторком саксофона та меланхолійними гітарами.
«Сніг вкриває мою землю,
Де сплять чиїсь імена.
Сніг вкриває
Її глибокі рани.
Щось відчуває вона?»
Знаменитий київський прог-стоунер-гурт перекваліфікувався у дум-прог і випустив третю пісню з нового альбому Father Light, що вийде на французькому лейблі Season of Mist у першу п’ятницю березня.
Повільний трек починає прогресувати у другій частині композиції, а у кліпі, який знімали у польському клубі напередодні останнього туру, Stoned Jesus виглядають трохи втомлено.
Тематично Thoughts and Prayers — це пісня про відчуття безсилля, коли прокидаєшся й одразу читаєш новини про катастрофи й загиблих людей. Цікаво, що трек був написаний фронтменом Ігорем Сидоренком ще до початку повномасштабної війни.
JKLN народилася у Києві, виросла у Афінах, а станом на сьогодні базується у Берліні, де створює похмуру танцювальну електроніку з мрійливим вокалом.
Раніше її пісня Welcome to Ukraine залетіла в українські музичні чарти, а зараз саундпродюсерка ділиться мініальбомом Chapter I, де можна почути розширену версію треку про Україну. Ця музика точно зайде відвідувачам берлінських клубів.
Читайте також підбірку української музики за минулий тиждень.
Читайте також підбірку української музики за минулий тиждень.