Це регулярна добірка нової української музики, яку ми радимо послухати. Оновлюється щодня.
Також підписуйтесь на наш плейліст українських новинок:
Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer
Це регулярна добірка нової української музики, яку ми радимо послухати. Оновлюється щодня.
Також підписуйтесь на наш плейліст українських новинок:
Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer
Автор хіта «шо ви браття» стібає людей за показушні дорогі покупки та дає фінансові поради з власного досвіду — інвестувати в незалежність України.
Молодий дует провів непоганий рік: засвітився у «Голосі країни» та пройшов у фінал Нацвідбору на «Євробачення-2023». Тепер хлопці, що розпочинали з виконання каверів на вулицях, випускають першу авторську баладу з сильним приспівом.
Прикольний електропоп про труднощі вибору: герой пісні не може вирішити, чи потрібне йому кохання, чи ні. Його емоції чудово передає стильний кліп з відсилкою до фільму «Парфумер: Історія одного вбивці».
Підсумки року з початку повномасштабної війни та як українці звикають до життя у війні — у новій спільні пісні Антона Шиферсона та Степана Бурбана.
Дует Слави Кедра та Юри Альтруїста з театру абсурду «Воробушек» обертає естетику постпанку в качову поп-пісню. Окремий лайк за обігрування обкладинки альбому Goo гурту Sonic Youth на обкладинці пісні.
badactress, vioria, sucilna_nevdacha.exe, Дівчисько — в Україні потроху формується раніше зайнята російськими артистами ніша тін-попу з піснями про підліткове кохання, одностатеву любов, ментальні проблеми. Хоча над дебютною піснею Дівчиська й нависає тінь «Пошлой Молли», але початок непоганий.
Танцювальна балада на збиту тему. Одним дівчатам щастить на взаємне кохання, іншим ні. В обох випадках залишається лити сльози, але є нюанс…
Bonebreaker — це той, хто ламає кістки. Що ж, під такий металкор на концертах точно буде весело гаситися.
Омаж пісні видатного Миколи Мозгового від Дмитра Монатика, який повертається до звичних тем і звучання після рефлексивного мініальбому ART Оборона.
Підлітковий дівочий рок-гурт у кліпі виглядає як Dakh Daughters, а звучить, ніби доньки учасників Green Day та інших класиків поп-панку.
У 2022 році Ліза Углач заявила про себе як про нову зірку української електронної сцени. Після крутого дебютного альбому та хіта «Силуети» за участі SadSvit вона завершує рік випуском мініальбому.
Спліт-сингл (по одній пісні від двох гуртів) київських блек-металістів Vidmershiy Shmat та дез-метал-колективу «Обрій» з Ужгорода — нагадування, що найважча українська сцена не збавляє обертів.
Реліз можна придбати на Bandcamp і підтримати авторів.
Три блискучих пісні одесита Дмитра Васьковця на перетині дрім-попу, постпанку та шугейзу, об’єднані рефлексією на події в Україні. Мрійливо, місцями відчайдушно та з вірою у краще.
Реліз можна придбати на Bandcamp і підтримати автора.
Ми чудово пам’ятаємо Orpha за дебютним однойменним альбом — одним із найкращих українських альбомів 2018 року. Після дворічної паузи гурт повертається з мініальбомом прямого агресивного пост-харкдору з реверансами в бік культових Helmet.
Мініальбом також можна придбати на Bandcamp і підтримати гурт.
Катерина Гапочка, фронтвумен гурту «Гапочка», переспівала деякі старі пісні в акустиці, записала свою версію народної «Біля тополі» та розбавила це кількома новими треками. Здається, що без тягаря старих і вже знайомих пісень цей альбом слухався б краще.
Порція сирого блек-металу від гурту з Харкова, учасники якого наразі розкидані по різних містах України — вони записувалися дистанційно, майже не репетируючи матеріал разом.
Альбом можна придбати на Bandcamp і підтримати гурт.