Тексти

Куди піти у травні: «Бумбокс», ЛСП, Latexfauna та ще 15 концертів

Максим Комлєв

Після довго затишшя концерти в Україні потроху повертаються. Разом із партнером concert.ua розповідаємо про виступи, на які ви можете сходити в травні. Деякі пройдуть на локаціях просто неба, інші у великих залах, але всі будуть безпечні, а головне — вони ну дуже довгоочікувані. Обирайте, куди підете ви.

MOTANKA

12–13 травня, Довженко-центр, Київ

Містичні металісти зіграють два поспіль концерти в акустиці. Цю програму вже зацінили в Європі — міжнародні продажі акустичного альбому гурту складають понад 10 000 примірників.

Макс Барських

15 травня, Osocor Residence, Київ

Один із головних поп-артистів України минулого року випустив чудовий альбом, а ми зробили з ним велике інтерв’ю. Чудова можливість почути його хіти й побачити танцювальне шоу.

ДахаБраха

18 травня, Malevich Concert Arena, Львів
21 травня, Жовтневий палац, Київ

Про видатний український гурт завжди хочеться писати одне: якщо не бачили на власні очі — негайно купуйте квитки і йдіть дивитися наживо.

Бумбокс

19 травня, !FESTRepublic, Львів

Що за дні у Львові! Якщо після виступу «ДахаБраха» вам захочеться чогось більш ліричного та драйвового, то радимо концерт «Бумбокса».

Dakh Daughters

20 травня, кінотеатр «Київська Русь», Київ

Зала найбільшого кінотеатру столиці стане місцем для шоу знаного фрік-кабаре, що вивільняє найпотаємніших демонів із глядачів. Попкорн і пиво не беріть.

Аліна Орлова

20 травня, D12, Київ

Найінтимніший концерт весни? Схоже на те. Литовська співачка й композиторка вміє розчулити будь-кого. Концерт на літній терасі з видом на береги Дніпра!

Latexfauna

21 травня, HC Hall, Київ

Усі куниці та серфери міста в п’ятницю 21 травня будуть на потенційно найпалкішому концерті травня. За останні роки Latexfauna прокачалися як лайв-гурт, а Діма Зезюлін почав видавати неабиякі ліричні пісні. Додайте сюди харизму та концертні костюми гурту.

Space of Variations

22 травня, Bel Etage, Київ

Один із локомотивів української важкої сцени, підписанти лейблу Napalm Records минулого року випустили топовий мініальбом. Заходьте послухати ідеальний баланс між важкістю та мелодійністю, агресією і ліризмом, майстерністю і зрозумілістю.

Kalush

23 травня, територія «Арена Львів», Львів

«Ти знаєш, а зорі також співають…», — якщо ви знаєте продовження цих рядків, то 23 травня у Львові приходьте на Kalush. Неперевершена читка Псючого Сина та мікс із бенгерів і лірики.

Molchat Doma

28 травня, Зелений Театр, Київ

Про цей білоруський гурт пише Pitchfork, вони мають тур по США, хіт у TikToк, десятки мільйонів прослуховувань і грають сумний і мелодійний постпанк.

MONATIK

28 травня, Osocor Residence, Київ

Головний поп-співак України звик грати на великих аренах і стадіонах. Проте у травні він виступить на сцені резиденції відпочинку. Готуйтеся ловити ритми у тісному контакті.

5’Nizza

29 травня, літній театр Gorsad, Одеса
30 травня, арт-завод «Платформа», Київ

Давно культовий гурт зіграє рідкісні сольні концерти. Зустрічайте літо під вічні пісні «Стрела», «Ямайка», «Я не той», «Ты кидал» і багато інших.

ЛСП

29 травня, Stereoplaza, Київ

Минулого року ЛСП видав одразу два альбоми з різницею в тиждень і вже готує новий. Білоруський гурт перебуває у потужній творчій формі, його давно і палко люблять в Україні — метч гарантований.

Читайте також огляд найкращої української музики за квітень.