DAKOOKA — героїнянового випуску шоу Originals Live
ПАРТНЕРCЬКИЙ МАТЕРІАЛ

DAKOOKA стала героїнею нового випуску шоу Originals Live за підтримки бренду Becherovka. У ньому нові музичні герої та героїні виступають наживо в неочікуваному звучанні.

Поетична та відверта лірика, готичні настрої, еклектичність звучання — музика Катерини Єременко змінюється від альбому до альбому, які вона випускає по кілька разів на рік. Завдяки постійному пошуку музикантка щоразу дивує слухача, при цьому залишається впізнаваною.

DAKOOKA виконала у шоу власні пісні «Выходи из воды сухим», акустичну версію хіта «Герой» і кавер на пісню «Хто я» культового альтернативного гурту ТОЛ.

«Всередині ми ті, ким були 10 років тому»

Через те, що оточення змінюється, можливо, змінююся і я. Не всередині, зовні. Я не підлаштовуюся, просто так виходить.

Звичайно, є куди рости. Ти працюєш над собою, своїми проєктами, комусь допомагаєш. Ти в потоці. Я в потоці. Ми в потоці. Але всередині ми ті, ким були 10 років тому. Мої реакції залишилися такими самими, як коли мені було 17.

10 років тому я не розуміла себе, свою суть, або не приймала це. А зараз розумію і приймаю. Я кажу це не тему, що не збираюся мінятися, чи тому, що я така класна. Ні. Це маячня.

Кожен день відбуваються ситуації, які змушують мене замислитися: як би я вирішила цю ситуацію по-іншому? І ці ситуації змушують мене йти вперед. Я не бачу кардинальних змін — просто покращую версію себе 10 років тому.

Про кавер на «Хто я» гурту ТОЛ

Я багато пісень ТОЛ знаю напам’ять. А текст «Хто я» — дуже про мене, коли я в стосунках. Взагалі дивно, що я не розплакалася, — на репетиціях завжди плакала. Але мені здається, ця пісня теж про прийняття себе.