Нова музика

Нова українська музика: Ship Her Son, ​​Pianoбой, SANTORIN та інші

Максим Комлєв
2293

Це нова українська музика, яку ми радимо послухати. 

🔊 Наш плейліст українських новинок 2022 регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах: Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer.

Ship Her Son — Alles Wird Gut

Індастріал, в якому відчувається багато люті. Кліп створено з кадрів радянської хроніки посівної та збору врожаю, а сам трек львівського музиканта «присвячено» мародерству російських окупантів.

​​Pianoбой — Триматись своїх

Одного разу Дмитро Шуров уже зазирнув у майбутнє піснею «Родина». Його перша у 2022 році пісня була написана задовго до повномасштабної війни, але деякі рядки зараз беруть за живе: «Навіть коли бомбить, навіть коли там — дим, будемо триматись своїх».

SANTORIN — Маю крила

27-річний репер із Фастова вдало увірвався з першим треком українською. Нерозбірлива вимова, неочікувано, грає лише в плюс (але текст радимо почитати), а етномотиви в приспіві посилюють враження від прослуховування.

DANTES — Тільки ми

Перейшовши на українську, Володимир Дантес продовжує розкриватися. Його нова пісня допомагає проживати важкі часи без коханої людини на відстані. 

Sonnium — Neymovirni

«Ми неймовірні, тому нас хочуть вбити», — львівський репер випустив крутий оманливий трек. Він ніби патріотичний, але з гіркою часткою правди про українські суспільство, політику та етнокод, росію та війну.

Друга Ріка & EXO — Чи ти почув

Спільна пісня українського гурту та проєкту Ростислава Домішевського (співзасновник «Скрябіна») — сильна балада про те, що важливо не втрачати жагу до життя та боротися.

Козачок — Культура життя

Той випадок, коли аудіорецепт окрошки насправді є влучною метафорою на життя. Всрато, але цікаво.

U:LAV — Вода

Магічна повість-закляття, як називає свою пісню сама співачка, про воду як енергію життя, одночасно рятівну та руйнівну.

KULSHENKA — Being Queen

У свій день народження Ірина Кульшенко поділилася красивою піснею. Ще одне нагадування про те, що одні люди можуть вірити в тебе, а інші навпаки, проте головне — вірити в себе.

Echteliebe & йо — Кончена

Це дуже незвичайна, відверта та чесна (віримо) пісня про кохання. Від рядків «я так люблю те, що ти кончена, ти шо ти й*бнута, с*ка, мене це заводить» серденько тьохкає, а метелики в животі починають займатися сексом.

BOTASHE — Якби

Потенційно хітовий трек реп-гурту з неймовірно мелодійним приспівом.

Vikki Flowz — Ukrained

Простий за текстом, але крутий за подачею трек української реперки з впевненою англійською.

MONATIK — ART Оборона EP

Від відчаю та злості до віри та надії на краще, MONATIK трансформує свої думки під час війни в прості та чіткі пісні, подекуди маніфести та просто поезію під музику.

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

Медіа СЛУХ не припиняє роботу під час війни. Підтримайте нас фінансово на Patreon чи прямим донатом — зараз нам це потрібно.

Радимо також добірку світової музики червня.

Щоб першими дізнаватися про музичні новинки, підписуйтесь на наш Telegram та Instagram.