Спецпроєкт

Медіа СЛУХ і компанія Fresh Black випустили першу музичну каву

СЛУХ

Українська компанія Fresh Black і медіа СЛУХ випустили першу «музичну» каву — Drip Tape. Тепер ваші щоденні ритуали приємно доповнить не тільки ароматна кава, а й найкрутіші треки від українських музикантів.

Drip Tape — це колекція з п’яти смаків із Бразилії, Китаю, Кенії, Ефіопії та Колумбії. Кожен дріп має власний характер і настрій. І для кожного з цих настроїв редактори СЛУХ зібрали окремі плейлісти, що їх підкреслюють і розширюють сприйняття смаку. А у деяких випадках — навіть змінюють погляд на реальність.

Кава та музика мають багато схожого. Вони заряджають, відкривають нові відчуття і, як вказує останнє дослідження, допомагають зосередитися. Цим подібностям і присвячено наш маніфест «Послухай каву».

Послухати каву, посмакувати музику

Мета співпраці Fresh Black і СЛУХ — створення унікального досвіду і популяризація актуальної української музики. Проєкт відкриває світові талановитих музикантів і музиканток, які формують сучасну незалежну музичну сцену України. На вас чекають відкриття різних жанрів: від електронної музики до гранжу та кітті-року, від індустріальних шаманів Kurs Valüt до етнохаосу «ДахаБраха» та стильного хіп-хопу OTOY

«З Drip Tape ми стали на крок ближче до своєї головної мети — зробити так, щоб усі таланти в Україні були почуті. До того ж цей проєкт вносить інтерактивність і, як на мене, робить знайомство з українською сценою цікавішим», — каже Максим Сердюк, співзасновник і видавець СЛУХ.

Які смаки та настрої пропонуємо, щоб вирушити у захопливу музично-кавову подорож:

«Абрикос стиснув зуби» (Ethiopia Tsegayo Tekebo Jabanto): агресія, різкість, зухвалість

«Мрії напрокат» (Kenya Kabingara): квітистість, грайливість

«Солодкий обман» (China Yalan Li Yulan): мрійливість, розчинність

«Денс-машина» (Brazil Villa Boa): танцювальність, кольоровість, яскравість

«Постдесертні обійми» (Bourbon post-fermented): задумливість, повільність

Де купити і яка ціна?

Ціна дріпів — 299 гривень. Зараз Drip Tape вже можна придбати в онлайн-магазині Fresh Black та бургерній «Ніша» (Київ, Рейтарська, 15a). Пізніше Drip Tape з’явиться у мережі магазинів «Сільпо».

«Для мене та для всієї команди цей проєкт став креативним челенджем. Він трансформувався в реалізації, отримував нові відтінки та сенси, та головна ідея поєднання музики й кави залишалась з нами. Ми залучили багато крутих професіоналів для реалізації й отримали саме те, що хотіли. Моїм найулюбленішим етапом стала креативна зйомка з Настею Єрмолаєвою — ці фото максимально передають вайб різних настроїв і смаків», коментує Юлія Савенко, маркетинг-директорка Fresh Black.

15 гривень із продажу кожної упаковки будуть направлені до фонду Musicians Defend Ukraine, що підтримує музикантів, які приєдналися до лав ЗСУ. Fresh Black відправлятиме ці гроші щотри місяці та звітуватиме про це у своєму Instagram.

«Проєкт Drip Tape — гарний приклад того, як ціннісні та креативні бізнеси популяризують найцікавіших представників української сцени. Колаборація містить одразу три складові, без яких важко уявити щоденне життя більшості українців: смачна кава, музика і благодійність. Частину прибутку від продажів дріпів команда фонду Musicians Defend Ukraine направить на потреби музикантів, котрі зараз служать в ЗСУ. Пісні кількох із них можна почути й у кавових плейлістах Drip Tape», Катерина Войчук, співзасновниця фонду Musicians Defend Ukraine.

Що таке дріпи і як їх заварювати?

Дріп — 12-грамова порція меленої кави в одноразовому паперовому фільтр-пакеті. Щоб заварити дріп, треба закріпити його на чашці й тричі пролити через нього гарячу воду.

Ідеальна послідовність для Drip Tape така:
— Обрати дріп;
— Розкрити паперові крильця та закріпити їх на чашці.
— Залити тричі гарячою водою. В ідеалі — температурою 92–95℃.
— Просканувати QR-код і слухати музику, поки п`єш каву.