Інтерв'ю

«Я себе вважаю босяком»: Wellboy про зміни в житті, корпоративи та пісню для Нацвідбору. Інтерв’ю

Максим Комлєв

12 лютого відбудеться Нацвідбір на «Євробачення-2022». Усі фіналісти вже представили свої пісні. Останнім це зробив Wellboy, який 11 лютого випустив пісню та кліп Nozzy Bossy.

Не за горами річниця того, як Антон залетів на українську сцену з піснею «Гуси», а потім закріпив успіх хітом «Вишні». Про те, як змінилося його життя за цей час, роль продюсера Юрія Бардаша та про кого його конкурсна пісня, ми поговорили зі співаком у короткому інтерв’ю.

Знаю, що останні кілька днів у тебе були дуже насичені.
Як почуваєшся?

Класно! Прокинувся, от даю тобі інтерв’ю, потім поїду на канал M1, далі ще якесь інтерв’ю, потім на радіо, ще якийсь двіж — прикольно.

Ти якраз підвів до наступного запитання.
У червні буде рік, як вилетіли «Гуси».
Як змінилося твоє життя за цей час?

Найголовніше — я з’їхав на квартиру і більше не живу общазі. Це дуже мене порадувало.

Я нарешті можу займатися улюбленою справою: співати, веселити людей, ділитися своїми піснями на широку аудиторію, виступати, грати на корпоративах і на святах і отримувати від цього максимальне задоволення.

Звісно, мене підтримують, виходять якісь новини, іноді дивні. Коротше, про мене трошечки дізналися за цей рік, і це теж не може мене не радувати.

Про мене трошечки дізналися за цей рік,
і це теж не може мене не радувати.

Ти пам’ятаєш момент, коли зрозумів,
що все — несеться, і далі вже не буде по-іншому?

25 червня, коли ми випустили «Гуси». Відразу поїхали на радіо презентувати пісню. Я вже тоді помітив, що кліп почали репостити мегазірки, типу Надя Дорофєєва, Меладзе, Настя Каменських. І я подумав: «Ого, вже нормально несеться»

Потім був виступ на головній сцені Atlas Weekend, купа людей. Думаю: ну вообщє несеться, лють. Далі перші корпоративи, фестиваль у Маріуполі, ще якісь виступи — ось як тоді понеслося, так і несеться досі.

Але я пам’ятаю чітко, як у день релізу «Гусей» на мене почали підписуватися люди, максимально репостити та підтримувати. Я ж звичайний пацан, у мене ніколи не було такої активності!

Ти кілька разів згадав про корпоративи.
Який тобі запам’ятався найбільше?

Був один дуже дивний корпоратив на день народження одного мужчини. І там у нього маленький синочок, роки три-чотири, він, як виявилося, дуже любить мою творчість. До мене виступав кавер-бенд, і після малий бігав і кричав у мікрофон: «Виходьте! Я хочу Wellboy»

І от я приїхав, співаю «Вишні» та «Гуси». Хлопчик бігав перед сценою, співав зі мною. Це було прикольно, малий класний, без комплексів. 

А, ще на іншому корпоративі, дівчинка вибігла на сцену і сказала: «Під ваші треки ноги самі в пляс ідуть. Можно ваш номерочок?». Дівчинці, якщо що, було років 10, в окулярах, в неї ще такі ангельскі крильця були.

Яку роль Юрій Бардаш зараз відіграє у проєкті Wellboy?

Юрій Бардаш — крутий продюсер, і досі він мене направляє і підказує. Ніяке рішення не приймається без нього. Роль Юри в команді максимально велика. Він — авторитет. Якщо я не знаю, що мені робити, то питаю його.

Твоє рішення взяти участь у Нацвідборі — його чи спільне?

Та якось воно само так склалося. Типу, ось же «Євробачення», надо йти і розривать. Усе до цього йшло і ми довго це не обговорювали.

Як ти оцінюєш свої шанси та що думаєш про інших фіналістів?

Не знаю… Спокійно я до них ставлюся. Усі чьоткі, прикольні, цікаві. Нічого поганого про них не можу сказати.

Мені вчора люди почали скидати інтерв’ю Our Atlantic — там у них питали типу чим вони кращі за Wellboy. Ну, і чувак з гурту сказав: «Та Wellboy лошара». Я таку позицію займати не хочу. 

А так — в Аліни Паш крута пісня. Грустнєнька, але крута, і дуже вона відкриває її з іншого боку. Kalush Orchestra і Stefania — прикольно, хай буде, молодці. Roxolana класна, залетіла як грім серед ясного неба. Всі молодці.

Ти останній, хто ще не показав пісню для Нацвідбору. Розкажи, про що Nozzy Bossy та як вона народжувалася

У нас був зовсім інший тречок. Ми його послухали і вхопили один момент, почали розвивати його. Ми були на студії і якось Женя Тріплов (музичний продюсер) говорить: «Нозі босі». І ми такі — це ж прикольно! Не ноги, а саме нозі, маленькі такі.

Почали качати далі цю тему, я приніс перший куплет і там був рядок: «Що б ти не робив і де б ти не була, з тобою завжди буде сила села». Всім сподобалося, ми написали пісню.

Вона про силу села, про всіх босоногих людей, які йдуть по цій планеті. Я себе вважаю босяком. Йду кудись, не знаю куди. Але я йду босим і мені це в кайф. І ця пісня — про всіх таких людей, з якими завжди сила села, землі, яка дає тобі енергію. У цій пісні насправді багато глибоких речей.

«Що б ти не робив і де б ти не була,
з тобою завжди буде сила села»

Пісня в тебе наполовину англійською. В одному відео ти розповідав щось про бабусю, яка живе в Америці, і що англійська для тебе наче рідна. Це жарт?

До мене підійшов якийсь незрозумілий журналіст — я так зрозумів, що він робить огляди на «Євробачення». Він мені не дуже сподобався, почав грузити якимись запитаннями, про англійську питав. Ну я йому натрусив про бабусю з Америки і що англійська в мене «пьорфект».

Насправді в мене нуляча англійська. В селі її рівень не можна виміряти — її там нема. Чуваки там іноді кажуть «йоу» просто. Ми постарилися другий куплет записати нормально, але в мене там все одно жуткий акцент, але в цьому є прикольчік.

Які в тебе плани на цей рік?

Весною хотілося б випустити альбом і сольний концерт забабахати десь. Ми вже його пишемо, збираємо докупи все, що я писав, щось пацани. Хочеться вже не синглами бомбити, а зробити альбом і круто його представити.

Читайте також про всіх фіналістів Нацвідбору на «Євробачення-2022» та їхні пісні.