У доальбомній пісні «Літній час» я висловлююсь, насамперед, про відсутність щирості у творчості більшості артистів, які зараз співають на тему війни. Бо 80% сучасної української музики — це виконавці, які ще до 24 лютого записували солоденьку російську попсу. Їм було абсолютно байдуже на те, що відбувалося в Україні, й в один момент вони всі дуже зручно перевзулися, щоб не стати жертвами суду Лінча.
Якщо музика щира, то це одразу відчувається. Наприклад, я слухаю трек «russia is a terrorist state» від ТУЧА — пісня мінімалістична, але вона стає своєрідним перформансом, поєднуючись із потужним відеорядом. Коли я дивлюсь цей кліп, у мене відвисає щелепа, бо я відчуваю, наскільки це щиро. А от коли слухаю пісню Ірини Федишин про Бучу — я дуже крінжую.
Музична кон’юнктура в нас була й до війни — бо це завжди слава й гроші, просто були інші теми й стилістика. От тільки раніше я чомусь вірив, що у нашій музиці відбулося перезавантаження, коли почали вистрілювати нові українські артисти.
Я думав, що Оля Полякова й Михайло Поплавський уже ніколи не повернуться на колишні позиції. Сподівався, що стануть на ноги молоді артисти, ставши фундаментом для перезавантаження українського шоу-бізнесу. Старі імена, на жаль, досі тримаються, тому в мене все ще виникають рядки про пісні для супермаркетів про «Байрактари».