Dilla Dank: Музика має бути нульовим пунктом у артиста. А перший пункт — це вже образ. Він дуже важливий. Але музиканти — не актори у кіно. Образ є інструментом для того, щоб просунути свою музику. Але його дуже складно дотримуватися.
Влад: Мені здається, що 50% успіху alyona alyona — це образ та побудована на її перших кліпах промо-кампанія. Ми розробляли промо альбому Dilla Dank і це був наш перший досвід релізу своїми силами. Ми зробили велику помилку — не продумали, як Даня повинен виглядати на фото і відео.
Dilla Dank: Ми хотіли зробити круту картинку для реклами, але не подумали про те, як вона буде асоціюватися з музикою. Ми зрозуміли, що перше, що потрібно робити, коли у тебе є музика, — це візуалізувати її, тому що зараз популярний відеоконтент. TikTok, Youtube, Instagram. Якщо цього не зробити, то половина роботи пропаде.
Влад: Альбом Dilla Dank слухають далеко не люди 13–14 років. Є великий відсоток людей 18 років і вище. І на них не спрацюють косички, грілзи і весь цей реперський пил в очі. Це був перший реліз, в який ми добряче вклалися, і тільки зараз ми розуміємо, що на стадії реклами були допущені помилки зі створенням образу.
Розповім одну історію, але без імен. Керівник одного лейблу, що набирає популярність, поїхав до популярного продюсера порадитися щодо одного зі своїх артистів. Сам артист з Росії і робить пацанський реп, але просувають його з України. Спочатку продюсеру ввімкнули музику, він такий: «Так, прикольно, а покажи, як він виглядає». Продюсеру показують його інстаграм, а він і каже: «Фу, блядь, прибери це нахуй».
А образ цього артиста побудований на «адідасах» і пацанській естетиці. Продюсер каже: «Через пару років аудиторія артиста почне підростати і йому вже зараз потрібно думати про те, як відійти від асоціацій з трьома смужками на штанях. Щоб коли згадували про цього артиста, думали про його музику».