Я пам’ятаю, коли привів свого друга до Bassiani. Він академічний, не нічний хлопець. Перші його слова були: «Це схоже на заяву». Перебування в Bassiani для грузинського юнака рівнозначно заяві, бунту. І це більше, ніж танці чи прослуховування музики.
Звіад: У Європі та західній культурі була панк-революція у 1970-х і 1980-х роках, поки у нас був Радянський Союз. Наше покоління стало більш відкритим і мало власну рейв-революцію, якою можна провести паралель із західною панк-революцією. Зараз це відбувається в пострадянських країнах. Наше покоління — це покоління, яке не бачило Радянського Союзу на практиці. Ось чому наше покоління в цьому революційному авангарді.
Чому на Заході спокійно ставляться до нових ідей, пов’язаних з нічним життям? Бо вони це вже пройшли. Для них це не нове.
Девід: Їм потрібно вже придумувати щось нове для себе.
Звіад: Ми винайшли власний рейв і його негативні сторони, такі як сутички з поліцією. На Заході було трохи наївніше, ніж у Грузії. У Тбілісі набагато складніше бути відвідувачем Bassiani, ніж панком у Лондоні 1970-х.
Звіад: Поліція вас перевірить десять разів. Вас можуть кинути до в’язниці. Але панк 1970-х… Я вас прошу (сміється). Їм не загрожувало по 10 років позбавлення волі. Ніколи. В Грузії йде справжня боротьба.
Девід: Кожна культура — унікальна. Те, що працює для Лондона, не працює для Тбілісі. Те, що працює для Берліна, не працює для Києва. Ажіотаж навколо підпільного життя в Тбілісі виник через унікальность цього життя. Найулюбленіша річ у Тбілісі для мене — нічне таксі. Коли ти сидиш у ньому і водій вмикає музику, то це завжди буде техно. І ти розумієш, що це ритм його життя.