У нас досі не закенселена Ані Лорак, я бачу десятки постів на її підтримку від українських громадян, які готові її повернути (останнім часом у мережі ширяться вкиди про те, що артистка донатить на ЗСУ — ред.), а Світлана Лобода місяць тому спокійно майже змогла продати повний зал в Osocor Residence.
Продюсер Ані Лорак — людина, яка мала б сидіти за розбещення неповнолітніх — досі ходить і роздає інтерв’ю. Нещодавно в ефірі «Сніданку на 1+1» був Дубінський. Ви справді будете кенселити якогось коміка?
Я бачила хлопця, який невдало пожартував про виплати сім’ям загиблих (жарт Олега Грюндіка про те, що кошти з виплат сім’ям загиблих можна витратити лише на книги, кінотеатр, спортзал — ред.). Запитала його, як після кенселінгу проходить життя, а він відповів, що якби не прочитав про те, що його кенселять, то і не знав би.
Реакційний хейт, який несеться у соціальних мережах серед молодої аудиторії — це не показник, що в нас є культура кенселінгу. Загальну повістку підтримує 50–100 тисяч людей, це дуже мала частина суспільства. Кенселінг в українському суспільстві — хобі.