Тексти

З ким не буває: епічні фейли артистів під час живих виступів

Данило Панімаш

Під час живих виступів може трапитися що завгодно — підведе техніка, здоров’я або ж фонограма. Особливо неприємно, коли ти — зірка планетарного масштабу з видовищними і дуже дорогими шоу. В цій підбірці ми згадуємо найбільші фейли зірок прямо на сцені.

1

Підлога проти Сергія Мартинюка

Сергій Мартинюк, вокаліст українського гурту «Фіолет», прямо посеред пісні провалився під підлогу. Ось вам і стан майданчиків у Луцьку. На щастя, співак нічого не зламав, але отримав великий синець на боку. І продовжив виступ.

2

Політ Наталі

На початку 2000-х під час виконання свого безсмертного хіта «Морская черепашка», Наталі за повітряними кульками не помітила кінець сцени і навернулася у грязюку. Треба віддати належне співачці — вона не припинила співати навіть під час польоту і таки завершила пісню.

3

Помста чорного плаща

На церемонії BRIT Awards під час виконання пісні Living For Love плащ Мадонни не захотів відчепитися і просто зніс співачку зі сходинок. На відміну від вищезгаданої Наталі, Мадонна пропала зі звукового поля на кілька секунд.

4

Pink у кроці від загибелі

А ось тут вже дійсно страшно. Pink не встигли приєднати трос до ременя, і її просто викинуло зі сцени на глядачів. Концерт було припинено, а Pink була терміново відправлена до лікарні. На щастя, ніхто не постраждав, співачка отримала лише гематому.

5

Кеті Перрі та флейта

Кеті Перрі вирішила довести своїм фанатам, що талановита людина є талановитою в усьому. На своєму виступі співачка взяла сопілку і почала на ній грати, однак не порахувала такт, і все пішло коту під хвіст. Можливо, це було частиною шоу. Можливо, це дійсно весело. Але насправді виглядає як тупий фейл.

6

Грандіозне соло на акустичній гітарі

Легендарна співачка Олена Ваєнга на фестивалі «Слов’янський базар у Вітебську» співала свій хіт «Невеста». Однак всю її міць та харизму затьмарив гітараст Ваєнги, який видав таке соло, що Джимі Гендріксу, Стіві Рей Вону та Джону Маклафліну і не снилося. Тільки неперевершений майстер міг вижати електричний звук з непідключеного акустичного інструмента.

7

Lady Gaga versus чорний рояль

Lady Gaga надто сильно загралася у панк зі своїм роялем. Вона його підпалила, а потім ще почала по ньому топтатися. Інструмент не витримав такого нахабства і скинув співачку на підлогу.

8

Невдалий жарт Ешлі Сімпсон

Ганьба підкралась непомітно. На Saturday Night Live Ешлі Сімпсон разом зі своєю бандою успішно виконала хіт Pieces Of Me. Коли настала черга другої пісні, Autobiography, несподівано знову заграв плейбек Pieces Of Me. Ані музиканти, ані Ешлі Сімпсон такої підстави не очікували. Спочатку Ешлі незграбно танцювала на сцені, а потім взагалі її покинула. Так весь світ дізнався, що Ешлі співає під фонограму, а її кар’єра ледь не розвалилася.

8

Земля не переносить Джастіна Бібера

Світ почав відштовхувати Джастіна Бібера у планетарних масштабах. Схоже на те, що майже кожен свій виступ бідолаха Джастін не міг довести до кінця без падіння. Однак у цій підборці кращих польотів співака видно, що матінка Земля його калічила ще з раннього дитинства.

9

Lady Gaga і тренд на блювання. Тільки приберіть їжу

Виступаючи в Барселоні, Lady Gaga несподівано відвернулася від публіки і її знудило. Тоді у 2012-му році багато видань вважали, що це такий піар-хід, аби співачку обговорювали ще більше. Однак скоріше за все, співачці дійсно стало погано. Все б нічого, всі ми люди, однак фонограма якось руйнує віру в артистів.

10

Стас Костюшкін впав на Пугачову

Стас Костюшкін, безбородий біоробот з гурту «Чай Вдвоем», побачив, що в залі сидить не хтось там, а сама Алла Пугачова. Вирішивши продемонструвати їй свій міцний торс і білозубу посмішку, співак вибіжав у зал, пробився через натовп і впав на Примадонну. І сміх, і гріх. Щоб не слухати цей треш повністю, починайте з 1:50.

БОНУС:

«Трагічний сніжок»

На жаль, про гурт «Трагічний сніжок» відомо дуже мало, однак він вартий окремої статті.
На сцену фестиваля «Червона Рута ‘99» вийшов п’яний гурт під наркотиками, щоб зіграти кавер пісні Fire! від Scooter. Перформанс виявився настільки потужним, що, побачивши і послухавши це один раз, ви запам’ятаєте його навічно.

Читайте також про 6 найдикіших живих гуртів