Головна ТекстиНовиниНова музика ПлейлістиВідеоПідтримай нас

Новини

Вийшов тизер фільму про «Дивного Ела» Янковича. У головній ролі — Деніел Редкліфф

Валерій Лавровський
4 Тра 2022
1551

Стрічка «Дивний: Історія Ела Янковича» (Weird: The Al Yankovic Story) розкаже про музиканта-пародиста Альфреда Метью Янковича на прізвисько Дивний Ел, який отримав п’ять премій «Ґреммі» за свої роботи.

Головну роль виконав Деніел Редкліфф («Гаррі Поттер»), також у фільмі знялася Еван Рейчел Вуд («Реслер», «Світ Дикого Заходу») у ролі Мадонни. Сценарій до стрічки написав сам Янкович разом із Еріком Аппелем. У 2010 році музикант уже зняв короткометражний фільм з такою самою назвою.

Фільм, досліджує кожен аспект життя Янковича: кар’єру, любовні зв’язки зі знаменитостями, розпусний спосіб життя. Реліз фільму відбудеться восени 2022 року на сервісі Roku.

Альфред Метью Янкович став відомим завдяки гумористичним пародіям на відомі пісні американських артистів. Він записав понад 150 пародійних каверів і власних пісень, продажі його альбомів сягали золотого та платинового статусу в 1990-х. Крім запису альбомів, Ел знімався у власному фільмі та телепрограмі, мав ролі у трьох серіях «Голого пістолета», озвучував ролі в «Сімпсонах», «Футурамі», тощо.

Підтримай нашу роботу фінансово на Patreon чи прямим донатом — зараз нам це потрібно.

null
null

Дивіться також перший виступ гурту Portishead з 2015 року. Виручені кошти з концерту передали на підтримку України.

Щоб першими дізнаватися новини музики та культури, підписуйтесь на наш Telegram та Instagram.

Прокоментуй тут Скопіюй лінк
Деніел РедкліффДивний Ел
  • Нова музика

    Послухайте спільну пісню SadSvit, «Джозерс» і Sad Novelist про тугу за домом20 Тра 2022658
  • Нова музика

    Вийшла перша авторська пісня ЮЮ українською. Це гнівне звернення до російського народу20 Тра 20221673
  • Нова музика

    Гаррі Стайлз випустив новий альбом Harry’s House. Слухаємо20 Тра 2022516
  • Нова музика

    Хто така Alice Change — авторка качового треку «Не вистачає кисню»28 Кві 20223530
  • Нова музика

    Нова українська музика тижня: Макс Барських, Bejenec, OTOY та інші29 Кві 20223924
  • Нова музика

    Нова світова музика, яку варто послухати. Квітень 20223 Тра 20222695
  • Тексти

    Чернігівська фабрика музичних інструментів: від найбільшої в Європі до занепаду4 Тра 20221704
  • Про проект
    © 2022 Всі права захищено.