Медіапроєкт Ukraїner організовує благодійну подію «Хоробрі міста», в рамках якої відбудуться панельні дискусії, фотовиставка і концерт за участі українських виконавців.
Новини
Ukraїner проведуть благодійну подію «Хоробрі міста» за участі українських музикантів
Уже 8-го жовтня у Києві в Мистецькому Арсеналі можна буде побачити живі виступи Паліндрома, «Другої ріки», «Крихітки», OTOY, Lely45, Саші Чемерова та інших, а ведучим події стане комік та актор Василь Байдак. Мета події — зібрати 10 000 000 грн на підтримку фонду «Повернись живим»: кошти підуть на забезпечення восьми інженерно-саперних груп Сил підтримки ЗСУ.
Благодійна подія стане продовженням відеопроєкту «Хоробрі міста» від Ukraїner, головним завданням якого була підтримка героїчних людей із тимчасово окупованих Нової Каховки, Бердянська, Мелітополя, Херсона, Маріуполя, Донецька та інших міст і сіл, які чинять опір російським загарбникам або ж були вимушені тимчасово покинути свої домівки.
Команда Ukraїner створювала відео у співпраці з краєзнавцями, істориками, громадськими активістами та спортсменами. До участі у проєкті також долучилися українські музиканти, які написали пісні про деякі з цих міст. Зокрема на відео можна почути треки від OTOY, Паліндром, alyona alyona, Freel, Lely45, Саші Чемерова та «Крихітки».
«Зараз багато українців досі знаходяться в окупованих містах, продовжують тихо, але впевнено протистояти російському терору, інші ж змушені були евакуюватися і сумують за домівкою. “Хоробрі міста” — це проєкт-підтримка та проєкт-мотивація для всіх них», — ділиться команда проєкту.
Щоб потрапити на благодійну подію, необхідно зробити донат від 1000 грн на спільний збір фонду «Повернись живим» та проєкту «Хоробрі міста», зберегти файл із квитанцією або зробити скриншот про успішний переказ та заповнити реєстраційну форму на сайті благодійної події. Деталі за посиланням.
Ukraїner — це спільнота та організація, яка з 2016 року досліджує Україну та український контекст, розповідає історії самим українцям, а також транслює їх у світ, перекладаючи десятками мов.
Читайте також: українську музику на YouTube слухають більше за російську.
Читайте також: українську музику на YouTube слухають більше за російську.