Кіностудія А24 випустить відреставрований запис концерту Stop Making Sense гурту Talking Heads напередодні 40-річчя події.
Новини
Talking Heads випустять фільм-запис легендарного концерту Stop Making Sense
Цей запис вважається найкращим концертним фільмом усіх часів. Його режисував Джонатан Демме, який поєднав у відеороботі запис трьох концертів гурту, що відбулися в театрі Pantages у Голлівуді в грудні 1983 року. Дивіться трейлер:
Концерти, на яких прозвучали на той момент усі найбільші хіти колективу (Psycho Killer, Burning Down the House, Life During Wartime), були високохудожньо спродюсовані й перші, на яких використовувався цифровий звук, вийшовши за рамки простого живого запису.
Перед премʼєрою на кіноекранах, стрічку Stop Making Sense покажуть на Міжнародному кінофестивалі в Торонто (TIFF) 11 вересня. Всі четверо учасників Talking Heads — Девід Бірн, Тіна Веймут, Кріс Франц та Джеррі Гаррісон — будуть на сесії запитань та відповідей про фільм, яку модеруватиме режисер Спайк Лі. Ця подія стане першим публічним воззʼєднанням гурту за більш ніж 20 років.
Офіційна дата виходу фільму — 22 вересня.
Після анонсу фільму Девід Бірн, фронтмен і засновник гурту, розповів в інтервʼю для видання PEOPLE про нинішні стосунки з іншими учасниками, а також про причину розпаду Talking Heads.
«Коли я був молодим, зі мною було не так приємно спілкуватися. Працюючи над деякими шоу Talking Heads, я був радше маленьким тираном. А потім я навчився розслаблятися, а також зрозумів, що у людській співпраці обидві сторони отримують більше, якщо є хороші стосунки, а не коли я кажу всім, що робити.
Я шкодую про те, як ми розійшлись. Не думаю, що зробив це найкращим чином, але вважаю, що це було неминуче, це мало статися так чи інакше. Зараз у нас сердечні стосунки. Ми підтримуємо звʼязок, але не проводимо час разом», — зізнався Бірн.
Talking Heads — американський гурт, утворений у 1975 році у Нью-Йорку. До складу входили Девід Бірн (вокал, гітара), Кріс Франц (ударні), Тіна Веймут (бас-гітара) і Джеррі Гаррісон (клавішні, гітара). Гурт вважається піонерами жанру нью-вейв, адже у своїй творчості їм вдалося поєднати елементи панку, арт-року, фанку та традиційної народної музики з різних куточків світу. Починати знайомство з культовими нью-вейверами радимо з альбому Remain In Light (1980).
Читайте також про нових українських режисерів кліпів, за якими варто стежити
Читайте також про нових українських режисерів кліпів, за якими варто стежити