Богом забутий колектив продовжує нагадувати про себе.
![](https://slukh.media/wp-content/uploads/2020/03/step-please-l.jpg)
Сьогодні ситуацію прокоментував лідер гурту Андрій Череднюк. Він записав звернення до херсонців, Юрія Гусєва та Президента України Володимира Зеленського. Артист закликав людей у мережі перестати критикувати та ображати танцівниць і не звільняти працівників Херсонської ОДА.
«Боже мій, станцювали в сесійній залі! І що? Це ж не церква, люди», — сказав співак.
Читайте також про українських виконавців одного хіта.