Головна ТекстиІсторія кліпмейкінгуНова музикаНовини

Новини

Jinjer дали інтерв’ю для програми «Антиподи»: про успіх за кордоном, концерти в Росії та війну на Донбасі

СЛУХ
26 Лют 2021

Тетяна Шмайлюк і Євген Абдюханов з українського гурту JINJER дали велике інтерв’ю Сергію Іванову в програмі «Антиподи».

Музиканти поговорили про успіх на Заході, заробітки з концертів, війну на Донбасі (гурт зібрався в Горлівці — прим. ред.) і детально висловилися щодо конфлікту з концертами в Росії. Нагадаємо, восени JINJER планують виступити в Москві та Санкт-Петербурзі.

Ми обрали головне з інтерв’ю. До речі, на нього музиканти приїхали з репетиції, де готують пісні для нового альбому — він вийде наприкінці літа.

Чому деякі українські гурти популярні на Заході більше, ніж в Україні

Тетяна: Ми можемо тільки здогадуватися. Мені здається, це через те, що ми багато років провели за залізною завісою, у нас з’явився апетит до чогось зарубіжного. 

Тому ми постійно критикуємо та порівнюємо цю музику з закордонною. Нас немов порівнюють з сином і дочкою маминої подруги

Євген: Батьківщина як матір, нас не любить.

Як батьки ставляться до творчості гурту та чи не вважають вони, що JINJER займаються чимось диявольським

Тетяна: Ні, абсолютно. В мене релігійна матір, проте вона ніколи не розмовляла зі мною про рай, пекло, прокляття Боже. Вона просто казала мені: «Якщо погано — читай молитви, ходи до церкви». Для заспокоєння серця матері я ношу з собою дві ікони, які вона мені подарувала 

Про 130+ концертів на рік

Євген: У фізичному плані наприкінці року може ставати не дуже, але потрібно відпочити тиждень, і все стає нормально. В Юлі з вокалом усе жорсткіше. Головне — дати своєчасно відпочинок. Грати 6, максимум 7 концертів поспіль. Потім — обов’язково відпочинок.

Тетяна: У нас за розкладом було 14 концертів поспіль. Я вивезла тільки 9. Потім сказала (хрипом): «Я вже не можу».

Про допінг під час туру

Євген: Ми не приймаємо чогось такого, що б сильно стимулювало. Ну, хлопці можуть випити трішки перед і після концерту. Метамфетаміни, кокаїн — не наша тема. 

Марихуана? Ну, куди ж без неї. Коли ми в якійсь Каліфорнії, де вона розповсюджена більше, ніж алкоголь, то це взагалі не проблема. Ми підтримуємо ідею легалайзу, нічого важчого не приймаємо. Це б тільки погіршило ситуацію. Уявіть: таке навантаження на організм, а потім ще й препарати — бум!

Ми давно зрозуміли, що ми бігуни не на короткі дистанції, а на довгі. Тут нічого не вдасться за короткий час. Варто розуміти, що це довгострокова перспектива.

Райдер гурту JINJER

Тетяна: Скільки, 40 пляшок пива? Це тому, що по їжі все дуже скромно. 

Євген: Ну, це не тільки для гурту, а для всієї команди. Тобто не на 4, а мінімум на 8 людей.

А якісь забобони? Камон, ви ж зірки.

Євген: Так, але ми дуже сором’язливі зірки. Та й навіщо? Насправді будь-який райдер значить, що ти крадеш гроші в самого себе. Усе одно тобі наприкінці виставлять рахунок. Музиканти ніколи про це не кажуть, але це так. Та і ми з дуже скромного світу, навіщо ці надмірності? В нас іноді часу не вистачає, щоб поїсти. Тому навіщо?

Скільки за концерт отримує JINJER

Євген: 80% від обороту квитків. Ми в вересні почали грати концерти на соціальній дистанції — там 30% від місткості залу. В зали, розраховані на 1500–2000 відвідувачів, пускали по 300 людей. Але різницю компенсували вартістю квитка. Усе залежить від вартості квитків.

Справа в тому, що ми ті 80% беремо — це ж не те, що отримуємо ми. Комісії, менеджери, букери, команда, транспорт. Це суттєві суми, і скільки залишається нам, вирахувати складно.

Чому гурт вирішив відіграти два концерти в Росії?

Євген: Гроші давайте відразу приберемо. Це не ті гроші, через які варто було б взагалі розмовляти, всього два концерти.

Насамперед — публіка, наші фанати, які там живуть, і які, я вважаю, істотно відрізняються від обивателів, що підтримують російський режим. Це молодь, яка дивиться на речі інакше. Якщо вони слухають нашу музику, то вони в курсі наших текстів, отже, вони поділяють ідеї, які ми пропагуємо в наших текстах. Чому тоді ми не можемо поїхати і виступити для них? Ми вважаємо, що в грі для своєї публіки немає нічого поганого.

Нас критикували, що ми зажралися. Але нас звали на «ТНТ», сидіти в «Камеді Клабі», було мільйон пропозицій поїхати в Росію, засвітити лицем. Усі ці пропозиції ми відхилили. Більш того, концерти протягом п’яти років були скасовані. Тільки зараз ми на це зважилися і погодилися.

Що, на думку гурту, є причиною війни на Донбасі (нагадаємо, учасник і учасниця гурту народилися в Макіївці та Горлівці)

Євген: Дезінформація. З усіх боків, всюди і завжди. Я переконаний, що наші маси населення в якійсь мірі зомбовані. Всі канали інформації належать людям, що використовують їх у своїх цілях і дають людям інформаційну їжу, яка вигідна їм, власникам. Раніше народ вірив у те, що говорять по ящику. Тепер народ вірить у те, що читає в інтернеті, хоча правди не було ні там, ні тут, в інтернеті.

У мене родичі в Росії, я там періодично буваю в гостях, і коли бачу, що там показують — ну це ж просто кошмар! І люди всюди промивають мізки. Я для себе прийняв таке рішення — говоритиму про речі, які я сам особисто бачив. Про те, що я бачив, я можу судити. Те, що не бачив, — не беруся судити.

Тетяна: Дезінформація. Звичайна людина не знає, у що їй вірити — вона вибирає сама. Ось як у мене батько, наприклад, — дивиться тільки російські канали, тому що там українських немає, блокада. На іншому кінці країни дивляться тільки українські. І всі однаково пиздять. Може, не всі, але більшість.

Читайте також про 5 українських альбомів, які святкують 20-ту річницю у 2021.

  • Новини

    Розпочався відбір на участь у Нацвідборі на «Євробачення-2025»: як податись17 Вер 2024
  • Новини

    Платформа «На її основі» запустила гранти для підтримки артистів11 Вер 2024
  • Новини

    «Телебачення Торонто» випустило сюжет про артистів, які поїхали з України. Деякі відповіли на критику2 Вер 2024
  • Про проект
    © 2025 Всі права захищено.
     

    Loading Comments...