Емо-гурт Re-read презентував дебютний альбом «Повсякденність, драма, романтика». На ньому вони розповідають про зміну сприйняття світу в умовах дорослішання І те, як важливо берегти свою внутрішню дитину.
Нова музика
Як Re-read допомагають побороти страх дорослішання на дебютному альбомі
До роботи над деякими композиціями запросили івано-франківських емо-реперів drimandr і Sad Novelist. Гурт позиціонує себе, як емо, проте на дебютному альбомі вони поєднали також шуґейз і нойз-поп.
Що каже про альбом авторка СЛУХ Олена Мосійчук:
Емо-котики Re-read, хоч і змусили довго чекати на вихід свого дебютного альбому, проте всі очікування виправдали та навіть перевершили. Назва говорить сама за себе: це велика робота про нестерпну повсякденність, у якій завжди знайдеться місце для драми та романтики.
Заклопотані й загублені у своїх дорослих справах, ми забуваємо про внутрішню дитину. Альбом виступає посередником і намагається побудувати діалог між цими двома частинами особистості. Проте, як би сильно ми не хотіли втриматися за юнацьку безтурботність, етап дорослішання неминучий — і у цій емоційній нестабільності Re-read намагаються знайти баланс.
«Повсякденність, драма, романтика» — ще і про страх: не бути почутим, залишитися не до кінця зрозумілим, бути «занадто» веселим, смішним, незграбним, усміхненим. Це маніфест для всіх, хто тільки стає на життєвий шлях, у якому потрібно платити за комуналку і переживати щодо значно більших проблем, ніж прогуляний урок чи домашнє завдання. Або для тих, хто давно блукає цими стежками, але все ще оглядається назад, у часи, коли дорослі проблеми здавалися чимось далеким.
Re-read беруть слухача за руку і промовляють: «Розслабся, ти не один. Ось тобі 10 доказів, чому». Все це вони розбавляють швидким інді-роком з присмаком емо, місцями вдаряючись у нойз-поп і шуґейз. Деякі моменти заслуговують на окрему згадку, як, наприклад, кода на треці «Весна зачинених дверей», де голос вокалістки Каті Мікотової набуває нових фарб і звучить глибше, більш надривно, вже не так сонячно. Приємним бонусом стали фіти з drimandr і Sad Novelist, що додали особливого шарму на «В останній раз» та «Марево».
«Повсякденність, драма, романтика» викликає відчуття затишку та розуміння, разом із тим бажання танцювати, веселитися і радіти життю, бачити в ньому прекрасне попри складнощі та проблеми. Безперечно яскравий дебют, який не залишить байдужим навіть найбільших скептиків.
Читайте також: Small Depo випустили мініальбом «Терпіння» про страх прийняття нової реальності.
Читайте також: Small Depo випустили мініальбом «Терпіння» про страх прийняття нової реальності.