Головна ТекстиНовиниНова музикаВідеоПідтримай нас

Нова музика

Барабанщик Radiohead Філіп Селвей випустив нову пісню. Дивіться кліп

Валерій Лавровський
12 Січ 2023

Філіп Селвей, барабанщик Radiohead, випустив кліп до нової сольної пісні Picking Up Pieces.

Щоб першими дізнаватися новини музики та культури, підписуйтесь на наш Telegram та Instagram.

«Це пісня про маски, які ми надягаємо дорослішаючи. Це період життя, коли ідентичність може хитатися, ви можете непокоїтися щодо оцінок, а життя, здається, виходить з-під контролю, але ви намагаєтеся приховати це від усіх», — розповів Філіп Селвей.

Слухайте на цифрових платформах: Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer.

Пісня увійде до першого за майже девʼять років сольного альбому музиканта під назвою Strange Dance, який вийде 24 лютого. Останній альбом Селвея — Weatherhouse вийшов у 2014 році.

Щодо творчості Radiohead, у нещодавньому інтервʼю Spin музикант розповідав, що гурт «збереться на початку 2023 року та почне шукати інші ідеї того, що робити далі».

Нагадаємо, у 2022 році вийшов дебютний альбом The Smile — у складі гурту Том Йорк, Джонні Ґрінвуд і джазовий барабанщик Том Скіннер (Sons of Kemet).

Читайте також матеріал про найкращі сольні роботи учасників Radiohead.

Читайте також матеріал про найкращі сольні роботи учасників Radiohead.

null
null
  • Новини

    ТОВ «Кузьма Скрябін» заявили, що Moon Records незаконно видали «СКРЯБІН by Dakooka». Ексклюзив27 Кві 2023
  • Новини

    УКФ не вистачає коштів на фінансування проєктів у 202317 Кві 2023
  • Новини

    Oi FUSK, Андрій Бармалій, BAH.ROMA: у Львові пройде благодійний фестиваль ARMOR FEST17 Кві 2023
  • Про проект
    © 2023 Всі права захищено.